Technopat'ta takım tutar gibi marka tutan insanlar yasaklanmalı

Sanırım siz de o takım tutar gibi marka tutan fanboylardan birisiniz. Benim bahsettiğim şey bu değil, bahsettiğim şey fanboyların gereksiz yere namus meselesiymiş gibi en sevdiği markayı savunmaları. Bakıyorum siz de benim fikrime katlanamıyorsunuz, o zaman gidin forumdan. Forum sana göre değil.

Bakın size katılmadığım için fanboy ilan ettiniz beni. Forumlar herkesin özgürce konuşabilmesi içindir fikrini beğenmediğiniz için insanların yasaklanması forumun tanımına ters.

@DracheN Üzdün biraz dostum sonuçta az da olsa eski konulardan muhabbetimiz var 🙂

Bazen kafam çok dolu oluyor kusura bakma yanlış anlayabiliyorum. Forumu kullanmamam lazım aslında kafam doluyken...

@DracheN Üzdün biraz dostum sonuçta az da olsa eski konulardan muhabbetimiz var 🙂

Bazen kafam çok dolu oluyor kusura bakma yanlış anlayabiliyorum. Forumu kullanmamam lazım aslında kafam doluyken...
Aynen üstad sana saygım sevgim her daim var, ters yapar mıyım. :) Canın sağ olsun üstad hiç sorun yok yanlış anlaşılma oldu o kadar. :)

Bakın size katılmadığım için fanboy ilan ettiniz beni. Forumlar herkesin özgürce konuşabilmesi içindir fikrini beğenmediğiniz için insanların yasaklanması forumun tanımına ters.
Alıntıladığınız mesajımın ilk kelimesine bakın; "sanırım." Fanboy ilan etmedim sizi. Siz kendinizi öyle görüyorsanız ya da üstünüze alındıysanız ne mutlu bize, az önce kendinizi ifşalamış oldunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı