Technopat'ta yazılımcı var mı?

Ben tam yurt disina cikmis sayilmam, hatta pandemi yuzunden 1 senedir neredeyse Turkiye'deyim.
Calistigim firmalar yurt disinda o yuzden senenin cogunu Amerika'da geciriyorum. Ama sirketlesip uzaktan da destek verebilecek hale gelince Turkiye'de sirket kurdum. Burada ekonomik olarak daha kolay personel bulmak ( is gucu ucuz ). Yazilim muhendisliginde Turkiye diger konularda oldugu gibi geri cunku. Kendini gelistiren birisinin Turkiye'de kalmak icin ekstra caba sarfetmesi gerekiyor.

Lisede basladim, 34 yasindayim oradan hesap et : )
Büyük tecrübe, yılların tecrübesi. Yaptığınız işleri çok merak ettim, siteniz var mı?

Ben tam yurt disina cikmis sayilmam, hatta pandemi yuzunden 1 senedir neredeyse Turkiye'deyim.
Calistigim firmalar yurt disinda o yuzden senenin cogunu Amerika'da geciriyorum. Ama sirketlesip uzaktan da destek verebilecek hale gelince Turkiye'de sirket kurdum. Burada ekonomik olarak daha kolay personel bulmak ( is gucu ucuz ). Yazilim muhendisliginde Turkiye diger konularda oldugu gibi geri cunku. Kendini gelistiren birisinin Turkiye'de kalmak icin ekstra caba sarfetmesi gerekiyor.

Lisede basladim, 34 yasindayim oradan hesap et : )
Hocam her dili biliyor musunuz? Ve Çalışanlarınıza ne kadar maaş veriyorsunuz?

Herkese merhaba. Technopat'ta yazılımcı üye var mı?
Nasıl öğrendiniz ve hangi dilleri biliyorsunuz? :)

Beni etiketlemişler geldim. Hocam ben birden fazla dille uğraşıyorum biyografimde yazıyor. Öğrenmek meşakkatli bir iş.

Hocam sizin az dediğiniz para buysa çoğunu düşünemiyorum 😅
Yazılım emek gerektiren bir sektör. 5 - 8 bin arası maaş başlangıç seviyesi ve genelde küçük işletmelerde bu ücretleri alıyorsun. Bir takım lideri vb. pozisyonundaki maaşları görsen demek ki dudağın uçuklar :D

Yeni konular

Geri
Yukarı