Technopat'ta yazılımcı var mı?

Hocam sizinle tanışma imkânım var mı?

Malesef kimligimi gizli tutmaya calisiyorum. Ama etiketlendigim konuya kesin bakiyorum, cevaplayabilirsem cevaplarim her turlu soruyu.
Hocam o ne? Tövbe estağfurullah. Kitap mı yuttunuz? Yalnız böyle bir insanın sosyalde olması harbiden garip. 😁 😂

Cok calistim : ) Benim zamanimda Anadolu Lisesi sinavlari vardi, ilkokul 5. sinifta giriliyordu. 9 yasinda dersane gitmeye baslamistim, o zamandan bu zamana yaris ati gibi calisiyoruz. Ilkokulda ve ortaokulda "inek" diye dalga gecilen ogrenci profiliyim ben. Lisede bir saygi duymaya baslamisti insanlar.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    151,5 KB · Görüntüleme: 92
Cok calistim : ) Benim zamanimda Anadolu Lisesi sinavlari vardi, ilkokul 5. sinifta giriliyordu. 9 yasinda dersane gitmeye baslamistim, o zamandan bu zamana yaris ati gibi calisiyoruz. Ilkokulda ve ortaokulda "inek" diye dalga gecilen ogrenci profiliyim ben. Lisede bir saygi duymaya baslamisti insanlar.
Anlıyorum hocam. Başka türlü olmaz zaten, bize çalışmak dışında verebileceğiniz herhangi bir tavsiye var mıdır? Kitap, makale, dergi, film vs. her şey olabilir.

Anlıyorum hocam. Başka türlü olmaz zaten, bize çalışmak dışında verebileceğiniz herhangi bir tavsiye var mıdır? Kitap, makale, dergi, film vs. her şey olabilir.

Ne yazılımcısı, oyun yapanımız da var. @yigidyum
@Kaspersky Kullanıcısı bir bakın derim:
Dostum bildirimi gelmemişti mesajın. Görünce o kadar mutlu oldum ki :) Birileri tarafından değer görüp hatırlanmak paha biçilemez bir şey. Çok teşekkürler!

Geri
Yukarı