Technopat'taki reklamlar

Nano adblocker ve Defender ikilisini kullanıyorum. Bana Corsair reklamı bile gözükmüyor.
Reklam engelleyici kapatınca, Corsair reklamının olduğu üst alan bomboş kalıyor. Hiç hoş durmuyor.
Reklamlar mobil de nasıl gözüküyor pek bilgim yok. Ama tarayıcı tarafın da reklamları kare koymak yerine, dikdörtgen şekil de koysalar daha iyi olacağını düşünüyorum. Şahsen sitenin görünümünü çok bozuyorlar.

Screenshot.png

Mesela en konun üst kısmın da çok yer kaplayan ve otomatik Youtube videosu oynatan bir reklam çıktı.

Screenshot (1).png

Aşağıda ki gibi üst taraf büyütülüp, sarı alana reklam konursa çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

Screenshot (2).png

Son düzenleme:
Laptoptan açınca yine bir sorun yok da mobilde özellikle dün O pop-up reklam ekranın yarısını kaplıyordu, resmen 3 konu başlığı falan okutuyordu. Şimdi biraz küçültmüşler ama hala çok kötü. Her girdiğim konuda reklam çıkıyor.

Bilgisayarda AdBlock var ama mobil facia gerçekten aşağıda olduğu gibi. Arada mobildeki Chrome dan giriyorum sonuç ortada. Opera kullanıyorum bu aralar mobilde bende.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20190922-193043.jpg
    Screenshot_20190922-193043.jpg
    76,2 KB · Görüntüleme: 64
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı