Technopat'taki sorunum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Erenla

Hectopat
Makaleler
9
Herkese selam. Bunu okuyan dostum, bu forumu çok seviyorum, kurallarını da seviyorum. Sosyal'deki insanlar saygılı, edepli, yardımsever kişiler ve bu forumu forum yapan bilgili, hemen sorununu çözen insanlar olduğu için seviyorum. Şunu söyleyeyim başta, benim sorunum yöneticilerle falan değil, bazı moderatörler ile. Lütfen tüm moderatör arkadaşlarım üstüne alınmasın.

Sürekli banlayan bazı moderatörleri kastediyorum. Ben yeni bir ürün aldım ve bu ürün hakkında 2 gündür konu açamadım adam akıllıca. Sürekli ban yiyorum, bu foruma zaten mobilden erişiyorum, bazı şeyler mobilde zor oluyor. Ya, tabii ki de moderatör arkadaşlar ban atacak, görevleri o. Küfür edene, saygısız davranana ban atıyorlar, teşekkür ediyorum onlara ama ben konuyu anlatayım; dün ben bir haber paylaşmak istedim, kullanıcı haber yerinde foruma bir katkım olsun, insanlar bilgilensin diye yazı attım, noktalama işaretlerini kullan tikine bastım fakat yazıma herhangi bir noktalama işareti bırakmadı.

Ben de öylece konu açıp hemen sonra düzenle deyip tiklere basıp düzeltiyordum ve bunu hep yapıyorum, çünkü bu sorun sürekli oluyor. Forumda bug tarzı bir şey var, o yüzden böyle yapıyorum. Sonrasında düzenleyecekken hemen ban yemiş oldum. Şaşırdım. Olsun dedim, ban süresi kalktıktan sonra bir daha konu açtım sorunum ile ilgili fakat gene ban yedim.

Herhangi bir yanlış yapmamama rağmen bir daha konu açamadım. Umarım bu yazıyı yazdığım için ban yemem, bahsettiğim moderatör arkadaşlardaki bu kadar abartmalarını anlamıyorum. Sorunumu saygılıca anlatmaya çalıştım, umarım beni anlamışsınızdır. Teşekkür ediyorum hepinize.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Haber konunuzda aldığınız uyarının sebebi soru cümlesinin yanlış yazımıymış. Konunuzda sadece bu değil, özel isimlerin yazımıyla ilgili de pek çok yanlış bulunuyormuş. Onlar uyarı verilmeden düzeltilmiş fakat yapabilecek mi? yerine yapabilicekmi? yazdığınız için uyarı almışsınız.

Yeni ürününüzden kastınız Gametech 2.0 olmalı. Bununla ilgili açtığınız ilk konu kopyala yapıştır konu uyarısı verilerek silinmiş. Çünkü konunun aynısını bir gün önce başka bir forumda açmışsınız ve tamamını oradan kopyalayıp buraya geçirmişsiniz. Bunun açıklaması aşağıdaki konuda bulunmaktadır.

Tavsiyemiz, eğer Türkçe kurallarına hakimseniz düzeltme işlevini kullanmamanız. Her ne kadar sayısız hatayı düzeltse de bazen hatalara sebep olabiliyor. Zaten bunun için bir geri bildirim tuşu ekledik düzeltme işlevine.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı