Technopat'tan herkese merhaba ben Recep Baltaş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Elin arabı Recep'ten daha mı önemli bunu anlamakta zorlanıyorum. Aslında zorlandığım şey anlamak değil. Kabullenmek.

Bak kardeşim belli ki 15 yaşında hayatında çalışmamış, baba parası yiyen liseli bir bireysin. Anlatacaklarımı şimdi iyi dinle. Technopat bir medya şirketi yani bir üretim yapmıyor ya da bir ürün satmıyor. Ee şimdi bu şirket nasıl para kazanıp çalışanlarına ödeme yapacak? Tabii ki de gidip sponsorluk alacak, forumun her yerinde sponsorun reklamını yapacak, videolar çekecek.
Şimdi senin şirket yüzün gidip sosyal medyada nefret suçu işleyip toplumun %52'sinde tepki yiyecek paylaşımlar yaparsa o zaman o adamlarda gidip senin sponsorlarına musallat olur. Sponsorlar da boykota uğramak ve müşteri kaybetmek yerine de gidip sponsorluğu askıya alır. Bu dünyanın her yerinde böyle, kimse kimsenin göz yaşına bakmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer araplardan dolayı gitmek zorundaysa saygım arttı. Recep kardeşimizi tanırım ve Twitter'dan takip ederim. Çok doğru tespitleri var. Eğer böyle bir olay varsa bu formu salarım.

Şimdi n'olacak peki? Recep Abi ayrıldıysa forum devam edecek mi yoksa başka bir forum açar mı?

Bak kardeşim belli ki 15 yaşında hayatında çalışmamış baba parası yiyen liseli bir bireysin. Anlatacaklarımı şimdi iyi dinle. Technopat bir medya şirketi yani bir üretim yapmıyor ya da bir ürün satmıyor. Ee şimdi bu şirket nasıl para kazanıp çalışanlarına ödeme yapacak? Tabii ki de gidip sponsorluk alacak forumun her yerinde sponsorun reklamını yapacak videolar çekecek.
Şimdi senin şirket yüzün gidip sosyal medyada nefret suçu işleyip toplumun %52'sinde tepki yiyecek paylaşımlar yaparsa o zaman o adamlarda gidip senin sponsorlarına musallat olur. Sponsorlarda boykota uğramak ve müşteri kaybetmek yerinede gidip sponsorluğu askıya alır.

Selam, baba parası yemedim. Babamın bana yedirecek parası yoktu. Her şeyi tırnaklarımla kazıyarak kendim kazandım. Recep'in dalga geçtiği, aşağıladığı kitle gibi birilerinin torpili ile bir yerlere gelmedim. Bu arada 31 yaşındayım.

Umarım Technopat kimi kaybettiğini görür. Recep gibilere toplumda ihtiyaç var. Umarım ülkeye de sponsor alınmamıştır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı