Technopat'tan herkese merhaba ben Recep Baltaş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Selam, baba parası yemedim. Babamın bana yedirecek parası yoktu. Her şeyi tırnaklarımla kazıyarak kendim kazandım. Recep'in dalga geçtiği, aşağıladığı kitle gibi birilerinin torpili ile bir yerlere gelmedim. Bu arada 31 yaşındayım.

Umarım Technopat kimi kaybettiğini görür. Recep gibilere toplumda ihtiyaç var. Umarım ülkeye de sponsor alınmamıştır.

Kimseyle dalga geçtiği falan yok. Direkt bir dine inanan insanları öldürmekle tehdit ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bak kardeşim belli ki 15 yaşında hayatında çalışmamış, baba parası yiyen liseli bir bireysin. Anlatacaklarımı şimdi iyi dinle. Technopat bir medya şirketi yani bir üretim yapmıyor ya da bir ürün satmıyor. Ee şimdi bu şirket nasıl para kazanıp çalışanlarına ödeme yapacak? Tabii ki de gidip sponsorluk alacak, forumun her yerinde sponsorun reklamını yapacak, videolar çekecek.
Şimdi senin şirket yüzün gidip sosyal medyada nefret suçu işleyip toplumun %52'sinde tepki yiyecek paylaşımlar yaparsa o zaman o adamlarda gidip senin sponsorlarına musallat olur. Sponsorlar da boykota uğramak ve müşteri kaybetmek yerine de gidip sponsorluğu askıya alır. Bu dünyanın her yerinde böyle, kimse kimsenin göz yaşına bakmıyor.
Toplumun geri kalan %48'i ile bir şirket çok rahat dönebilir. Bilimsel kanalların, cahil kesimin desteğine ihtiyacı yok. TurkNet sözde klasik kalıpları yıkan bir şirketti hani?

Kimseyle dalga geçtiği falan yok. Direkt bir dine inanan insanları öldürmekle tehdit ediyor.

Recep'in böyle bir yeteneği ya da askeri doktrini mi var? Sabahtan akşama kadar teknolojik içerikler üreten bir insan. Eğer ki başka insanları öldürmekle suçlanıyor ise, Hamas gibi katil teröristleri savunanlar Allah bilir neler yapar.

Diğer merak ettiğim şey ise, beni neden 15 yaşında ve baba parası yiyen birisi sandığınız konusu.

Recebin böyle bir yeteneği ya da askeri doktrini mi var? Sabahtan akşama kadar teknolojik içerikler üreten bir insan eğer ki başka insanları öldürmekle suçlanıyor ise, hamas gibi katil teröristleri savunanlar Allah bilir neler yapar.

Diğer merak ettiğim şey ise, beni neden 15 yaşında ve baba parası yiyen birisi sandığınız konusu.

Hamas destekleyen adam kıraathaneden çay içerken yazıyor. Sen yüzbinlere içerik üreten birisin ve kurumsal kimliğin var. Sosyal medyada insanları öldürmekle tehdit edemezsin.

Hamas destekleyen adam kıraathaneden çay içerken yazıyor. Sen yüzbinlere içerik üreten birisin ve kurumsal kimliğin var sosyal medyada insanları öldürmekle tehdit edemezsin.
Yüzbinlere içerik üreten insanların fikirleri olamaz mı? Mesela ülkede milyonlara hizmet götürdüğünü iddia eden kişiler de sürt*k diyor vatandaşa.

Sponsorlar onları da terk edebiliyor mu?

Yüzbinlere içerik üreten insanların fikirleri olamaz mı? Mesela ülkede milyonlara hizmet götürdüğünü iddia eden kişiler de sürt*k diyor vatandaşa.

Sponsorlar onları da terk edebiliyor mu?
Sen bir katliamla vatandaşa "sürt*k" denmesini mi kıyasladın az önce?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı