Technopat'tan memnun musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Donanım arşivinin hikayesi aklımı karıştırmadı değil :p donanımdan zerre anlamam, işin yazılım kısmındayım. Burayı tercih etme nedenim düzgün yazı kuralları ve aktifliği.

Üyeleri genel kültür ve beceri testine sokmak gerek ya da bilmeyen konuşmasın bu kadar. Rampage'ye Gamepower'e şuna buna "çöp" yazıp aynı kalitedeki ürünü üzerinde marka yazdığı için tavsiye eden bilmezler var. Logitech mouse aldım kaç gün dayandı sor, şimdi Rampage klavye mouse var tık diyor mu sor. Yıllarca Rampage 20 liralık kulaklığı kullandım. gamepower monitor dandik çöp şu bu yorumları atmış gelen geçen. Gittim Samsung'a binlerce lira para bayıldım zangır zangır titriyor monitör HDR açınca.

Uzun lafın kısası, bilmeyen konuşmasın abicim. Şu ilkel "çöp" kelimesini de lügatınızdan bi çıkartın artık. Marka takıntınızı da bir kenara bırakın artık. Yıl olmuş 2021.

Zamanında pek çok geri zekalılığıma katlanan forumdur kendisi. Allah razı olsun. Ben olsam ilk haftadan ban atardım kendime. Tabii ki de memnunum.

Moderatörler sanki beni görmüyor gibi hissediyorum. Konu açtım onaylanmadı. Sorun bildirdim cevap veren olmadı hayalettim sanki ben.

Tabii ki memnunum. Technopat Sosyal olmasaydı ben Windows 10'dan Windows 8.1'e temiz kurulum yapmayı öğrenemezdim :).

Donanım arşivinin hikayesi aklımı karıştırmadı değil :p donanımdan zerre anlamam, işin yazılım kısmındayım. Burayı tercih etme nedenim düzgün yazı kuralları ve aktifliği.

Donanım arşivine nereden bağladın.

Demeyeni banlıyorlar mı :D?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı