Technopat'tan şikayetçiyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

The2ndSlimShady

Centipat
Daha fazla  
Sevgili Technopat Sosyal kullanıcıları ve moderatörleri. Sürekli ollarak ban yiyorum ve bu durumdan şikayetçiyim. Daha iki gün önce akşam "sistemim imzamda var" dediğim için bir günlük ban yedim. Shift tuşum basmadığı için cümlenin ilk harfini küçük yazmışım bu sebeple de ban yedim. Bu durum beni Sosyal'den çok soğutuyor. Keşke önce bir uyarı sonra tekrar aynı hata yapılırsa ceza verilse ama öyle değil. Belki benim bilgisizliğimden bilemiyorum ama şu an bu durumdan şikayetçiyim. Tabiri caizse "Carttan curttan" ban yiyorum.

"Carttan curttan" ceza yemezsiniz. Shift tuşu yoksa Caps Lock var? Enter tuşunun altındaki Shift var? Bilgisizliğinizi kanıt olarak sunamazsınız. Kayıt olduğunuz zaman otomatik olarak Kurallar gönderiliyor size. Okumayıp burada ceza alırsanız böyle şikayet edersiniz, etmeyin. Okuyun, öğrenin.

"sistemim imzamda var" dediğim için bir günlük ban yedim.
Kural 22- İmzamdaki sistem diyerek sistemi konuda belirtmemek ceza nedenidir. İmzanız değişebilir. Her soruda sisteminizi yazmak zorundasınız. Benzer şekilde imzalara referans gösterilemez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı