Çözüldü Technopc Ultrapad UP10.SI36LA hard reset

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhaba,

Elimde desen kilidi unutulmuş bir tablet var. Hard reset atmak için Power + Ses açma tuşlarına basıyorum ama tepki vermiyor. Yardımcı olabilir misiniz?
Hocam aynı anda basmak yerine ilk power sonra ses açma tuşuna basın ama öyle power tepki verdikten sonra değil hemen birine bastıktan sonra diğerine geçin.

Hocam tepki vermiyor ise bu özelliği desteklemiyor olabilir cihaz. Şifre devamlı yanlış girdiğinde karşına şifre unuttum tarzı (telefonlarda olduğu gibi) bir yönelge gelmeli.
Şifrenizi 155 kez yanlış girdiniz dedi ve 30 saniye bekleme süresi verdi.
Hocam aynı anda basmak yerine ilk power sonra ses açma tuşuna basın ama öyle power tepki verdikten sonra değil hemen birine bastıktan sonra diğerine geçin.
Değişmedi yine normal olarak açıldı tablet.

Hocam peki telefonların altında reset attıran bir iğne deliği var bu tablette var mı? Varsa deneyebiliriz. Yoksa şu video faydalı geldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ses kısma+power ile deneyin bu kombinasyonla birlikte geliyorsa belki gelir gelmiyorsa yazılım yükleme yeri gelir internetten yazılım atarsınız temiz kurulum olmuş olur.

Hocam peki telefonların altında reset attıran bir iğne deliği var bu tablette var mı? Varsa deneyebiliriz. Yoksa şu video faydalı geldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Reset yuvasını buldum iğne bastım 20 saniye kadar değişiklik olmadı. Videoyu da denedim sonuç aynı.
Hocam ses kısma+power ile deneyin bu kombinasyonla birlikte geliyorsa belki gelir gelmiyorsa yazılım yükleme yeri gelir internetten yazılım atarsınız temiz kurulum olmuş olur.
Maalesef aynı :(

Reset yuvasını buldum iğne bastım 20 saniye kadar değişiklik olmadı. Videoyu da denedim sonuç aynı

Bu şaşırtıcı hocam. Normalde o delik koşulsuz şartsız resetlerdi cihazı. Son çaredir yani her zaman. Bu tabletin kullanma kılavuzu falan var mı peki? Kontrol ettiniz mi?

Geri
Yukarı