Technoqueen alınır mı?

Arkadaşlara katılıyorum, teknobiyotik sistemindeki kasayı değiştirip daha kaliteli bir SSD alırsanız kullanılabilir.

Bu arada, umarım Technopat'a 18 yaş sınırı gelir. Çukur izleyip Sosyal'e giren kitleden gına geldi.

Arkadaşlara katılıyorum, teknobiyotik sistemindeki kasayı değiştirip daha kaliteli bir SSD alırsanız kullanılabilir.

Bu arada, umarım Technopat'a 18 yaş sınırı gelir. Çukur izleyip Sosyal'e giren kitleden gına geldi.
Çukur mu izlemek? Ben 14 yaşındayım yaş sınırı niye geliyor? Ben burada bilgi öğreniyorum.

Ben linklemedim ama öneririm 😁 ;
Tam olarak bütçenizi belirtir misiniz? Ona göre önereyim.
Bana kalırsa anakart, B450M S2H ile değişmeli.
SSD, WD Blue 250 GB ile değişmeli. Zaten WD Blue ile değiştirince 8 TL gibi bir fark oluyor. Kasayı en az Aerocool Ore Saturn yapmalısınız. Güç kaynağını highpower 500w yapın. Eğer bütçe varsa direk 600w yapın.

@309999 üzüldüm şimdi. Bazıları gereğinden fazla sinirlenmiş.
5000 TL gibi bir bütçem var oynama yapabilirim bütçede az da olsa ancak parçaları ayrı ayrı sipariş edip toplama fikri beni korkutuyor, montaj hizmeti olan sitelerden öneri yapabilirseniz harika olur.

5000 TL gibi bir bütçem var oynama yapabilirim bütçede az da olsa ancak parçaları ayrı ayrı sipariş edip toplama fikri beni korkutuyor, montaj hizmeti olan sitelerden öneri yapabilirseniz harika olur.
Yukarıda dediğim değişiklikleri yaparsanız sizin için fazlasıyla yeterli olacaktır.

Bu yüzden olabilir mi? Tamam siz istediğinizi alıp yanlış olanı yapın size de o yakışır zaten :). Dikkat ederseniz gerek 15FPS farkı, gerek 7000 sıkıştırılmış dosya işleme puanı farkı ve gerekse 4500 çoklu çekirdek puanı farkı var. Kardeşim senin için söylüyoruz bu yetmeyecek 2020 için bu yetersiz. 6 Core 6 thread ile programlarda daha az performans alırsın. Hem 6/12 daha fazla götürür seni.
Eki Görüntüle 629387Eki Görüntüle 629388Eki Görüntüle 629389
Öncelikle görüyorum ki üslup sıkıntınız var. Ben 3600 almayın 3500X alın diye bir öneride de bulunmadım. Sadece neden kötülediğinizi sordum. Şu açıklamayı en başta yapıp doğru düzgün anlatmış olsaydınız bu kadar gereksiz üslup muhabbeti olmayacaktı. Yine de açıklama için teşekkür ederim.

Öncelikle görüyorum ki üslup sıkıntınız var. Ben 3600 almayın 3500X alın diye bir öneride de bulunmadım. Sadece neden kötülediğinizi sordum. Şu açıklamayı en başta yapıp doğru düzgün anlatmış olsaydınız bu kadar gereksiz üslup muhabbeti olmayacaktı. Yine de açıklama için teşekkür ederim.

Neyse özür dilerim kalbinizi kırdıysam.
İyi sosyaller. Hayırlı bayramlar...

Özür dilerim kalbinizi kırdıysam.
Özür dilenecek çok bir durum yok aslında, sonuç olarak sizde bilgisayarı alacak arkadaş için öneri de bulunuyorsunuz. Ancak üslubunuz biraz sert. Bunu daha yumuşak bir hale getirirseniz inanıyorum ki bir çok arkadaş önerilerinizi ve yazdıklarınızı dikkate alacaktır. Sevgi ve saygıyla görüşmek üzere😊

Geri
Yukarı