Techonpat Sosyal'de Felsefe konuları kapatılmasın

Konu biraz daha uzasa adres istemeye, orada burada teke tek kavgaya davet etmeye kadar gidecek de ondan kapanıyor.
Ben hiç girmiyorum o konulara, girdiğimde de tiksinip çıkıyorum. Birbirine giriyor herkes. Saygı çerçevesinde tartışılsa sorun olmaz ama beceremiyorlar.

Konu biraz daha uzasa adres istemeye, orada burada teke tek kavgaya davet etmeye kadar gidecek de ondan kapanıyor.
Ben hiç girmiyorum o konulara, girdiğimde de tiksinip çıkıyorum. Birbirine giriyor herkes.
Hocam öyle olaylar olduğu zaman zaten kitlensin konular. Fakat düzgün bir üslub ile sakince tartışırken aniden konu kitlenmesi bana saçma geldi biraz.

sen insanları yaşına göre yargılamaya devam edersen, bu dünya'da çok kalmazsın.

Yeri geldiğinde yaşa göre yargılamakta lazım.
12-17 ergenlerinin çoğu problemlidir. Ben 5 yıllık süren lanet olası ergenliğin etkilerini üzerimden anca atıyorum.

İşte o zaman kendini özgür hissediyorsun. Şu an halen ergenliğini gösteren kişiler var.
(Akılları başlarına gelsin diye sert üslup kullanılmıştır.)

Çoğu admin 15 yaşında olduğu için yediremiyor ve kapatıyor.

Ama işte buna adminleri dahil etmek saçma. 15 yaşındaki bir ergenin admin olacağını zannetmiyorum.

Dini konular hassas konulardır. Çoğunluğu veled olan bir platformda bu tarz konuların yayınlanmaması normal olur. Zira ben 9. sınıfta ateist olduğumu belli edince Allahçılar tezahurata kalkışıyorlardı.

Çocuk salaklığını yetişkinliğinde de devam ettirip hala tartışma becerisi olmayan kimsecikler de var elbette.

Kısaca berbat çözülmeyen toplumsal bir problem. Sevgili ateizler ve dini sorgulayanlar okuyun ve ülkeyi terk edin.

Bence bu konular açılmamalı bile. Din tartışması olmaz abi. İnanan insana kimse karışamaz. İnanmayan insana da kimse karışamaz. Her koyun kendi bacağından asılır. Adamın biri diyor Müslümanım şöyle şöyle diğer adam dalga geçiyor resmen. İnanmayan birisi inanmıyorum diyor, diğeri ölünce görcen diyor.

12-17 ergenlerinin çoğu problemlidir. Ben 5 yıllık süren lanet olası ergenliğin etkilerini üzerimden anca atıyorum.

İşte o zaman kendini özgür hissediyorsun. Şu an halen ergenliğini gösteren kişiler var.

Ama işte buna adminleri dahil etmek saçma. 15 yaşındaki bir ergenin admin olacağını zannetmiyorum.

Dini konular hassas konulardır. Çoğunluğu veled olan bir platformda bu tarz konuların yayınlanmaması normal olur. Zira ben 9. sınıfta ateist olduğumu belli edince Allahçılar tezahurata kalkışıyorlardı.

Çocuk salaklığını yetişkinliğinde de devam ettirip hala tartışma becerisi olmayan kimsecikler de var elbette.

Kısaca berbat çözülmeyen toplumsal bir problem. Sevgili ateizler ve dini sorgulayanlar okuyun ve ülkeyi terk edin.
Haklı olabilirsiniz fakat genelleme yapmaya gerek yok. 15 yaşındayım ben ve düzgün üslub ile hocalarım ile tartışmaya giriyorum. Evet böyle ateist olduğun için dışlayan çok insan var ama herkes öyle değil, değil mi :)

İşte o zaman kendini özgür hissediyorsun. Şu an halen "mal mal" ergenliğini gösteren andavallar var.

Dini konular hassas konulardır. Çoğunluğu veled olan bir platformda bu tarz konuların yayınlanmaması normal olur. Zira ben 9. sınıfta ateist olduğumu belli edince allahçılar tezahurata kalkışıyorlardı.

16 yaşında olman dışında problem yok kanka. :/ Bazen oraya yalan olarak da yaşlarını yazanlar olabiliyor. Sen umarım doğru yazmışsındır. :/

Geri
Yukarı