Tecno kaç yıl güncelleme desteği veriyor?

berat88

Zeptopat
Daha fazla  
Ben Tecno Camon 20 Pro almayı düşünüyorum ama markaya güvenemiyorum. Güncelleme hakkında bir söylenti de yok. Kullananlar bilgilendirebilir mi?

Android'de güncelleme desteği çok da önemli değil aslında. Tonla uygulama hala Android 7 bile destekliyor. Telefon stabil olduktan sonra güncelleme önemli değil bence. Güvenlik güncellemesi önemli.

Tecno ile Infinix aynı çatı altında üretiliyor. Infinix 2 yıl güncelleme (sözde) desteği veriyor, Hot 12 (X6817) modeli mevcut bende fakat güncelleme desteği sadece 6 ay sürdü daha sonradan güvenlik güncellemesi desteği de kesildi.

Vodafone'da çalışıyorum, inanın bana müşteriler kendi isteği ile Techno almaya geliyor. İlginçtir sattığım hiç bir müşteri şikayet ile gelmedi genelde hep ikinci fatura ödemeye geldiklerinde gayet memnun kaldıklarını aktarıyorlar.
Ama Infinix için aynı şeyi söyleyemem, hem aksesuarları hem telefonları mutlaka dijital servisimize günde 2-3 tane düşüyor. İkisi arasından Techno daha iyi.

Bence bilinmeyen bir markaya boşuna para vermeyin ya Redmi Note 10 Pro ya da M34 alın, ikisi de alacağınız cihazlardan iyi ve aynı fiyat.
samsung un yazılımını beğenmiyorum ve xiaomi nın de yazılımı kötü geliyor honor x9a almayı düşünüyodum vergi indirimi ile ama olmadı bu iyi gibi duruyor bi denemek lazım tecno kullanıcıarı memnun gözüküyor

Vodafone'da çalışıyorum, inanın bana müşteriler kendi isteği ile Techno almaya geliyor. İlginçtir sattığım hiçbir müşteri şikayet ile gelmedi genelde hep ikinci fatura ödemeye geldiklerinde gayet memnun kaldıklarını aktarıyorlar.
Ama Infinix için aynı şeyi söyleyemem, hem aksesuarları hem telefonları mutlaka dijital servisimize günde 2-3 tane düşüyor. İkisi arasından Techno daha iyi.

Hocam, Vodafone'da çalıştığınız için söylemek istedim internet çekim gücü berbat. Ek olarak konuya dönersek, şikayet gelmemesinin sebebi ben Infinix Hot 12 kullanıyorum alalı 2 yıl olacak neredeyse daha performansta bir sorun olmadı. Kısacası asla donma, kasma vs. yapmıyor, arayüzüde akıcı.

Vodafone'da çalışıyorum, inanın bana müşteriler kendi isteği ile Techno almaya geliyor. İlginçtir sattığım hiç bir müşteri şikayet ile gelmedi genelde hep ikinci fatura ödemeye geldiklerinde gayet memnun kaldıklarını aktarıyorlar.
türkiyede yaptığı yatırımlara göre kullanıcıya önem veriyor gibi duruyor ama güncelleme konusu benim içn önemli

Geri
Yukarı