Tecno marka telefon alınır mı?

Neden alınmasın? Artık Türkiye pazarında üretim yapıyor çoğu, elektronik kullandıkları çok şey zaten aynı işlemciden malzemesine, ama marka Samsung Xiaomi vs olunca tabii ki insanlar alışmış. Yaparsa bunlar yapar Türkiye'deki gibi :). Tecno Manchester United FC resmi sponsoru bir dünya klubüne bile sponsor oluyorsa korkmaya gerek yok bence. Zaten dünyanın her yerine satış yapan bir marka Hindistana üretim yapmıyor yanlış bilgilendirmeyelim.
İmzama bakabilirsin. Sponsor olduğunu sadece kutusundan anlıyorsun. Kılıfı dandik , yazılımı dandik , launcherdan bahsetmiyorum bile.

Tecno pova 4 kullanan biri olarak işlemcisi gayet iyi bana. Kamerası daha iyi bir telefonda sundular ben işlemcisi iyi olanı seçtim. Dediğim gibi oynadığım oyunlarda kasma yapmıyor + pil uzun süre gidiyor.

Tecno pova 4 kullanan biri olarak işlemcisi gayet iyi bana. Kamerası daha iyi bir telefonda sundular ben işlemcisi iyi olanı seçtim. Dediğim gibi oynadığım oyunlarda kasma yapmıyor + pil uzun süre gidiyor.

Ekran çöünürlüğü düşük olduğu için pil ömrü uzun ama evet G99 işlemci o fiyata göre güzel

Kesinlikle alınır. Hatta bu mesajı yaklaşık 1 senedir kullandığım pova Neo 2 modelinden yazıyorum. 1 senedir hiç performans kaybı olmadı. Bak neredeyse demiyorum. Aldığım günden beri akıcılığı aynı. Hele pil performansı mükemmel onda da hiçbir performans kaybı yok. Özellikleri çok iyi olmayabilir. Benim işimi fazla fazla görüyor. Bir daha telefon alsam yine tecno alırım. Burda marka fanlığı çok. Kusura bakmayın gerçekleri söylüyorum.

Kesinlikle alınmaz. Bilinen bir marka değil. Apple, Samsung, Xiaomi, Oppo, Realme gibi kendini kanıtlamış markalar varken daha yolun başında olan bu markaya bulaşma derim.

Size kalsa yeni ne varsa alınmaz zaten.

İmzama bakabilirsin. Sponsor olduğunu sadece kutusundan anlıyorsun. Kılıfı dandik, yazılımı dandik, Launcher'dan bahsetmiyorum bile.

Kılıfı dandik diyorsun ama o bahsettiğin markalarda kılıf bile çıkmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı