Tecno marka telefon alınır mı?

celilemrednsmnt

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, XFX RX 5700 XT Double Dissipation, GoodRam 2x8 16 GB 3600 MHz, B450M Dragon, Kioxia Exceria G2 1 TB, Snowman T6, WD 1 TB HDD, Frisby 9320G Mesh.
Meslek
Sistem Destek Uzmanı
Özellikle kullanan, tecrübe sahibi arkadaşlardan artılarını ve eksilerini belirtmesini rica ediyorum. Tecno camon 18p modelini gözüme kestirdim. Görüşlerinizi bekliyorum.

Alınmamasını tavsiye ediyorum. Çok büyük reklam paraları harcıyorlar ancak adı sanı belli olmayan bir marka. Hindistan pazarı için ucuz telefon üretmişler hep, akıllı telefon pazarında bir Xiaomi bir Samsung kadar deneyimli değiller.

Alınmamasını tavsiye ediyorum. Çok büyük reklam paraları harcıyorlar ancak adı sanı belli olmayan bir marka. Hindistan pazarı için ucuz telefon üretmişler hep, akıllı telefon pazarında bir Xiaomi bir Samsung kadar deneyimli değiller.
Infinix, Vivo, Omix gibi markalardan farkı nedir? Fiyat/performans telefonlarla karşılaştırınca fiyatı uygun olduğu için merak ediyorum.

Çoğu Çin'li büyük holdinglerin markaları. Vivo, Oppo ve OnePlus'un da bulunduğu BBK Holding'e ait. İnfinix gene Çin'li başka holding'in yan iştiraki. Omix hakkında bilgi bulamadım. Vivo'nun bulunduğu BBK grubu markaları uzun zamandır üst seviyeye telefon üretiyorlar ve en azından adamın bir mağazası falan var Türkiye de. Tecno tarih olarak yeni bir firma değil ama telefon piyasasına çok yeni atılmış.

Özellikle kullanan, tecrübe sahibi arkadaşlardan artılarını ve eksilerini belirtmesini rica ediyorum. Tecno camon 18p modelini gözüme kestirdim. Görüşlerinizi bekliyorum.

Kesinlikle alınmaz. Bilinen bir marka değil. Apple, Samsung, Xiaomi, Oppo, Realme gibi kendini kanıtlamış markalar varken daha yolun başında olan bu markaya bulaşma derim.

Kesinlikle alınmaz. Bilinen bir marka değil. Apple, Samsung, Xiaomi, Oppo, Realme gibi kendini kanıtlamış markalar varken daha yolun başında olan bu markaya bulaşma derim.
Bu marka takıntısıdır. Zamanında bu söylediğiniz şeyi Xiaomi, Huawei, Oppo gibi birçok marka için de yaptılar. Önyargıyla yaklaşıyorsunuz.

Bu marka takıntısıdır. Zamanında bu söylediğiniz şeyi Xiaomi, Huawei, Oppo gibi birçok marka için de yaptılar. Önyargıyla
Çoğu Çin'li büyük holdinglerin markaları. Vivo, Oppo ve OnePlus'un da bulunduğu BBK Holding'e ait. İnfinix gene Çin'li başka holding'in yan iştiraki. Omix hakkında bilgi bulamadım. Vivo'nun bulunduğu BBK grubu markaları uzun zamandır üst seviyeye telefon üretiyorlar ve en azından adamın bir mağazası falan var Türkiye de. Tecno tarih olarak yeni bir firma değil ama telefon piyasasına çok yeni atılmış.
Teşekkür ederim.

Bu marka takıntısıdır. Zamanında bu söylediğiniz şeyi Xiaomi, Huawei, Oppo gibi birçok marka için de yaptılar. Önyargıyla yaklaşıyorsunuz.

Bu marka takıntısıdır. Zamanında bu söylediğiniz şeyi Xiaomi, Huawei, Oppo gibi birçok marka için de yaptılar. Önyargıyla.

Teşekkür ederim.

Ben kendi düşüncemi yazdım. Güveniyorsan buyur al. Seni engelleyen yok.

Neden alınmasın? Artık Türkiye pazarında üretim yapıyor çoğu, elektronik kullandıkları çok şey zaten aynı işlemciden malzemesine, ama marka Samsung Xiaomi vs olunca tabii ki insanlar alışmış. Yaparsa bunlar yapar Türkiye'deki gibi :). Tecno Manchester United FC resmi sponsoru bir dünya klubüne bile sponsor oluyorsa korkmaya gerek yok bence. Zaten dünyanın her yerine satış yapan bir marka Hindistana üretim yapmıyor yanlış bilgilendirmeyelim.

Şahsımca alınmaz. Oppo gibi büyük bir markanın bile Türkiye'den çekileceği söylenirken Tecno, Infinix gibi markalarda ülkemiz adına hiçbir gelecek göremiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı