Tehdit eden birine ne yapılmalı?

hahaha
ama hem kendini güvende hisseder, hem de olası bir tehdit durumunda kaçmasına olanak sağlar. Güzel değil mi işte?
Güzel bir şey demedim. Annelerin taktiği: Sus bakayım. Ağzına biber sürerim yoksa. Biz de gözüne sıkıyoruz.

16 yaşındayım

Hocam yanınızda zarar verebilecek bir şeye benzeyen ama masum bir şey taşıyabilirsiniz. Mesela oklava.
Bunu bana dediyseniz sol elimden bıçaklandım bir kere. Çok güzel bir şey değil ama söyleyeyim dedim.
Geçmiş olsun. Bıçaklayan biri kötü niyetlimiydi yoksa yanlışlıkla birimi sapladı?

En iyisini yapmışsın. Bunlarla uğraşmak aptallık olur. He he deyip, yeri geldiğinde özür dileyip konuyu uzatmadan uzaklaş. Başka türlü baş edemezsin. Biriyle edersin öbürü gelir. Gereksiz yere sen zarar görürsün.

Bir dahaki sefere sakince konuş neden yaptığını sor. Biraz da iletişim kurmaya çalış.
Aynısı bana da oluyor. Tam gıcık tipler öylesine vurdum diyorlar yada ne yapacak diyip bir daha vuruyorlar hayvanla konuşsan daha anlayışlı olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…