Tek 2060 ekran kartı ile en iyi mining havuzu hangisi?

Bak hala net cevaplar arıyorsun. Net cevap bulamazsın. Deneyip görmen lazım. Dinlendirmeye de ihtiyacın yok diyorum ama yine de soruyorsun. Sürekli ortalama ne kazanacağını soruyorsun bunun cevabı bende yok. Ben deneyerek kendin görmen gerektiğini söylüyorum.

Tamam hocam teşekkürler.
Benim dinlendirmekte ısrar etmemin sebebi;

1) Ekran Kartı tek fanlı ve ben bunu 3-4 ay yapacagimdan dolayı patlamasindan korkmam yoksa baska bir korkum yok.
Yeterki patlamasin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanane LAN sanki dodugumdam beri mining yapiyorum.

Tm hocam teşkurler.
Benim dinlendirmekte ısrar etmemin sebebi;

1.) Ekran Kartı tek fanlı ve ben bunu 3-4 qy yapacagimdan dolayı patlamasindan korkmam yoksa baska bir korkum yok.
Yeterki patlamasin.

Senin sürekli aynı veya benzer soruları sormandan dolayı rahatsız olabilir hakkıdır ama çünkü gerçekten aynı şeyleri soruyorsun ve garanti cevaplar istiyorsun. Bende sana yardımcı olmaya çalışıyorum yqine de üzerine tekrar soruyorsun aynı ve benzer soruları. Bende denemeden bilemezsin diyorum ısrarla. Tekrar tekrar sormak yerine denesen çoktan öğrenirdin, bizzat tecrübe ederdin. Rahatsız olan arkadaşın hitabı doğru değil evet ama seninde verdiğin cevap doğru değil. Tek fanlı olmasından korkuyorsan başlarsın teste ve eğer sıcaklık yüksekliği seni korkutursa iptal edersin mesela. Böyle böyle tecrübe edersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı