Tek 2060 ekran kartı ile en iyi mining havuzu hangisi?

Babapro21

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba;

Benim 2060'ım var.

Ve bununla mining yapacağım.

Ben haftada 1:30/2:30 saat dinlendiricem...

Yani ayda 6-10 saat dinlendireceğim.

BinancePool da bu şekilde yaparsam diğer havuzlara nazaran aylık ne kadar daha az alırım?

Ayda 15-20 lira fark varsa gerek yok en azından günlük ödeme alıyoruz.

Sizce BinancePool da mining iyi midir?

Bir de ETH 2.0 ne zaman gelecek?

ETH 2.0 gelmeden önce Ekran Kartların Mhs larini mi dusurecekler yavas yavaş.

ETH 2.0 gelince ETH mining tamamen bitecek mi?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günlük 15 20 TL arasında kazancın olur, şu anki kurdan 2.3 dolar yapar. Biraz araştırma yaparsan havuz olarak en fazla etherminer veriyor. Binance ve 2miners daha az veriyor. Yani kazım yapmak istiyorsan rig olmadığı için hive kurmana gerek yok. Windows'tan yürü ama kazım yaparken Windows'u fazla kullanma, reset atmalar olabilir. Onun OC ayarlarınıda yapman lazım. Stok halde kazamazsın ama OCtan anlamıyorsan benim tavsiyem Hive OS kur, flash bellekten orada kazımı başlat orada popüler kartın için OC ayarları var, onları denersin uğraşmadan. Ayrıca ETH2 gelince mining bitiyor ediyor gibi bir şey yok adı üstünde 2.0 yani güncelleme çünkü bütün dünyanın kazım yaptığı bir platforma adamlar güncelleme yapmak zorundaki sistemleri çökmesin. He bu güncellemeden sonra kazançlar biraz düştü ama bu biteceği anlama gelmiyor, gün geçtikçe kazanç kademeli şekilde artıyor yani kim ne konuşuyorsa yalan konuşuyor. Biz zaten kazıyoruz öyle bir şey olmadı mh düşme falan olmuyor. Dediğim şekilde yaparsan kazımı rahat yaparsın. Telefondan bile ayarlar kontrol edersin hivede.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günlük 15 20 TL arasında kazancın olur, şu anki kurdan 2.3 dolar yapar. Biraz araştırma yaparsan havuz olarak en fazla etherminer veriyor. Binance ve 2miners daha az veriyor. Yani kazım yapmak istiyorsan rig olmadığı için hive kurmana gerek yok. Windows'tan yürü ama kazım yaparken Windows'u fazla kullanma, reset atmalar olabilir. Onun OC ayarlarınıda yapman lazım. Stok halde kazamazsın ama OCtan anlamıyorsan benim tavsiyem Hive OS kur, flash bellekten orada kazımı başlat orada popüler kartın için OC ayarları var, onları denersin uğraşmadan. Ayrıca ETH2 gelince mining bitiyor ediyor gibi bir şey yok adı üstünde 2.0 yani güncelleme çünkü bütün dünyanın kazım yaptığı bir platforma adamlar güncelleme yapmak zorundaki sistemleri çökmesin. He bu güncellemeden sonra kazançlar biraz düştü ama bu biteceği anlama gelmiyor, gün geçtikçe kazanç kademeli şekilde artıyor yani kim ne konuşuyorsa yalan konuşuyor. Biz zaten kazıyoruz öyle bir şey olmadı mh düşme falan olmuyor. Dediğim şekilde yaparsan kazımı rahat yaparsın. Telefondan bile ayarlar kontrol edersin hivede.
Sence aralarinda aylık ne kadar fark var?
(Ayda 6-10 saat dinlendirecem.)
(Haftada 1:30/2:30 saat dinlendirecem.)

Ben Oc değil de UV yapacağım...
Msi Afterburner den Netten bakıp Uv yaparım deneyerek.

Hocan Hiveos, Etherminer...

BinancePool a nazaran ne kadar daha fazla veriyor?

Sizce BinancePool iyimi günlük pqra alimindan dolayı.

Binance tabi iyi çünkü yüksekten satabiliyoruz anında. O fark herkeste olmuyor mesela ben ethermine ile kazım yaptım sonra binance geçtim. Binance bana daha fazla ödeme veriyor. Üstelik günlük alıyorum kafam rahat.

ben daha az yatırıyor diye biliyorum o yüzden ethermine kullanıyorum 2minerste binancede ethermineye göre az yatırıyor görmüştüm çünkü gözümle ama şuan bilmiyorum eğer daha fazla kazandırıyorsa pool kullanalım zaten cüzdan binansta
Herkeste aynı olmuyor ama fazla yatıran bir aç kişi daha gördüm. Bazılarında ise eşit veya az kazandırıyor. Değişiyor hatta miner uygulamalarında bile farklılık oluyor.

ben daha az yatırıyor diye biliyorum o yüzden ethermine kullanıyorum 2minerste binancede ethermineye göre az yatırıyor görmüştüm çünkü gözümle ama şuan bilmiyorum eğer daha fazla kazandırıyorsa pool kullanalım zaten cüzdan binansta
Hocam ben de öyle sanıyordum.
Herkeste aynı olmuyor ama fazla yatıran bir aç kişi daha gördüm. Bazılarında ise eşit veya az kazandırıyor. Değişiyor hatta miner uygulamalarında bile farklılık oluyor.
Hocam ama ben haftada 2:30 saat falan dinlendiricem...

Bazıları diyorki BinancePool 24 saatin ortalamasını alıyor diye.

Bende haftada 2:30 saat falan dinlendiricem.
O yüzden kazancın düşecek diyorlar.
Sizce düşer mi?

Hocam bide Eth 2.0 ne zaman gelecek?

Son düzenleme:
Hocam ben de öyle sanıyordum.

Hocam ama ben haftada 2:30 saat falan dinlendiricem...

Bazıları diyorki BinancePool 24 saatin ortalamasını alıyor diye.

Bende haftada 2:30 saat falan dinlendiricem.
O yüzden kazancın düşecek diyorlar.
Sizce düşer mi?

Hocam bide Eth 2.0 ne zaman gelecek?
Binance ile ortalama düşer. Bir de dinlendirmeye vs. gerek yok. Kartın stabil sıcaklıkta çalışması yeterli.

Geri
Yukarı