Tek 2060 ekran kartı ile en iyi mining havuzu hangisi?

İlla dinlendireceğim dersen ve kafana koyduysan 5 dk bile yeterli hatta fazla bile. Soğuduğu an dinlenmiş demektir illa yapacaksan ama sıcaklıkları sürekli kontrol edip stabil durumdan sıcaklıklardan sapmadığı sürece sürekli çalışmasında sorun olmaz. Kasana güveniyorsan çalıştır, kontrol et o işini yapsın. Dinlendirmekten kastın kasanın komple temizliğini yapmak tozlarını almaksa o başka.
Herkeste aynı olmuyor ama fazla yatıran bir aç kişi daha gördüm. Bazılarında ise eşit veya az kazandırıyor. Değişiyor hatta miner uygulamalarında bile farklılık oluyor.

Bende de hep daha az yatırıyor ne zaman denediysem.

İlla dinlendireceğim dersen ve kafana koyduysan 5 dk bile yeterli hatta fazla bile. Soğuduğu an dinlenmiş demektir illa yapacaksan ama sıcaklıkları sürekli kontrol edip stabil durumdan sıcaklıklardan sapmadığı sürece sürekli çalışmasında sorun olmaz. Kasana güveniyorsan çalıştır, kontrol et o işini yapsın. Dinlendirmekten kastın kasanın komple temizliğini yapmak tozlarını almaksa o başka.

Bende de hep daha az yatırıyor ne zaman denediysem.
Hayır hocam haftada bir 1 saat oyun oynayıp günde 5dk falan dinlendirirsem.
Haftada yani 1:30 l 2:30 saat dinlendirirsem.

Çünkü haftada bir oyun oyniyacam Cs Go oynicam.

Yaparsam böyle diğer havuzlara nazaran ne kadar daha az alırım?

•Hocam haftada 1;30 saat dinlendirirsem ne kadar az kazanırım?

•Haftada 2;30 saat dinlendirirsem ne kadar az kazanırım?

Kasam GameTech Mesh kasa nette bulamadım bitmiş bir hafta once almıştım.

Hocam bu sorularıma cevap verirseniz çok büyük makbule geçersiniz.

Sağolun...

Haftada 1 saat oyununu oyna ama dinlendirme konusuna takılma yapmana da gerek yok. Sıcaklıklarda problem yoksa dinlendirmen gerekmez. Sen sürekli kasanı kontrol et sıcaklıklara bak ve sorun yoksa dinlendirmene gerek olmayacak. Şu kadar az bu kadar az dersem kesin konuşmuş olurum bu da yanlış olur. Sadece oyun oynadığın gün biraz az kazanırsın diğer günler benzer kazanırsın tabii ki dinlendirmezsen. Böyle şeylerde emin olmak için bizzat denemen lazım. Sen hele başla kendi gözünle gör.

Sıcaklığın her inip çıkmasında karttaki lehimlerin soğuk lehim olma olasılığı artıyor. Buda ileride sorun yaratır. Ya 7/24 çalıştırın yada hiç çalıştırmayın. Binance pool hakkında bilgi vereyim. 24 saat ortalamasına göre ödeme yapıyor ve sistemi 10 dakika da olsa offline durumuna düşürürseniz kazancınız direk aşağılara düşüyor.

Sıcaklığın her inip çıkmasında karttaki lehimlerin soğuk lehim olma olasılığı artıyor. Buda ileride sorun yaratır. Ya 7/24 çalıştırın yada hiç çalıştırmayın. Binance pool hakkında bilgi vereyim. 24 saat ortalamasına göre ödeme yapıyor ve sistemi 10 dakika da olsa offline durumuna düşürürseniz kazancınız direk aşağılara düşüyor.
Hocam o zmn ben 24 saat yapayım.
Ondan sonra 5dk dinlendirip.
Yune 24 saat yapayım.
Haftasonuda sadece 1 saat oyun oynarsam.

Fazla düşer mi?

Örn; Ethermine;500 lira veriyor
BinancePool haftasonu 1 saat dinlendirmeyle ne kadar veriyor?

örnek verebilirmisiniz? Teşekkürler...

Hocam o zaman ben 24 saat yapayım.
Yune 24 saat yapayım.
Hafta sonuda sadece 1 saat oyun oynarsam.

Fazla düşer mi?

Örneğin; Ethermine; 500 lira veriyor
BinancePool hafta sonu 1 saat dinlendirmeyle ne kadar veriyor?

Örnek verebilir misiniz? Teşekkürler...

Sen sürekli net cevaplar arıyorsun ama miningte net cevap yok deneyerek görmek var.

Hocam o zmn ben 24 saat yapayım.
Yune 24 saat yapayım.
Haftasonuda sadece 1 saat oyun oynarsam.

Fazla düşer mi?

Örn; Ethermine;500 lira veriyor
BinancePool haftasonu 1 saat dinlendirmeyle ne kadar veriyor?

örnek verebilirmisiniz? Teşekkürler...
Buradaki mesele topluca 24 saat çalıştırma değil. Günün tamamında kazdırmak gerekiyor. Havuz hesabını her gece 03:00’da yapıyor.

Buradaki mesele topluca 24 saat çalıştırma değil. Günün tamamında kazdırmak gerekiyor. Havuz hesabını her gece 03:00’da yapıyor.
He o zmn.
O zmn hocam bana ortalama vir sonuç soylermisiniz?

5 dk falan dinlendirirsem gunde, ayda ne kadar az kazanırım ortalama olarak soylerseniz...

20-30 lira mı olur?

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Sen sürekli net cevaplar arıyorsun ama miningte net cevap yok deneyerek görmek var.
Hocam peki.
Hergun 5 dk falan dinlendirirsem.
Ayda ortalama ne kadar az kazanırım BinancePool da?

25-30 lira mi mesela ortalama bir rakam soylerseniz güzel olur.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

He o zmn.
O zmn hocam bana ortalama vir sonuç soylermisiniz?

5 dk falan dinlendirirsem gunde, ayda ne kadar az kazanırım ortalama olarak soylerseniz...

20-30 lira mı olur?

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Hocam peki.
Hergun 5 dk falan dinlendirirsem.
Ayda ortalama ne kadar az kazanırım BinancePool da?

25-30 lira mi mesela ortalama bir rakam soylerseniz güzel olur.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
Bak hala net cevaplar arıyorsun. Net cevap bulamazsın. Deneyip görmen lazım. Dinlendirmeye de ihtiyacın yok diyorum ama yine de soruyorsun. Sürekli ortalama ne kazanacağını soruyorsun bunun cevabı bende yok. Ben deneyerek kendin görmen gerektiğini söylüyorum.

Geri
Yukarı