Tek başıma oynamak için ETS 2 mi tercih edeyim R6 mı?

Daha fazla  
Tek başıma oynamak için ETS 2 mi tercih edeyim R6 mı? R6'yı sabah indirdim ve girdim. Oyunu ekip ile oynamak daha iyi gibi duruyor çünkü benim olduğum takımda kimsenin aimi iyi değil ve sesli sohbeti kullanan yok. Takımdaki herkes kafasına göre ve infosuz oynuyor. ETS 2 de multiplayerde çok troll var. Karar veremedim. Sizce tek başıma oynamak için hangisini alayim? (ETS 2 derseniz indirimi bekleyeceğim.)

ETS2 neredeyse her indirimde 9TL civarına düşüyor, R6`in sık sık indirime girdiğini görmedim. R6 tercih edebilirisiniz. Bu biraz sizin zevkinize kalmış, tek başıma R6 oynuyorum ve zevk alıyorum. Takım ile oynadıktan sonra her türlü zevk alırsınız zaten. Oyunda yeni olduğunuz için bu şekilde adamlar geliyor, geliştikçe sesli sohbeti kullanan ve aimi iyi olan adamlar gelecektir. 50 levelden sonra bilgi vermeden oynayan bir adam henüz görmedim.

ETS 2 zaten 9TL civarına düşüyor, R6'in sık sık indirime girdiğini görmedim. R6 tercih edebilirisiniz. Bu biraz sizin zevkinize kalmış, tek başıma R6 oynuyorum ve zevk alıyorum. Takım ile oynadıktan sonra her türlü zevk alırsınız zaten. Oyunda yeni olduğunuz için bu şekilde adamlar geliyor, geliştikçe sesli sohbeti kullanan ve aimi iyi olan adamlar gelecektir. 50 Level'den sonra bilgi vermeden oynayan bir adam henüz görmedim.

Hocam indirimlerde 35 TL'ye düşüyor R6. Tek başınıza ETS 2 oynamak zevkli. Mod ile araba falan hava grafik modları var.

Hocam indirimlerde 35 TL'ye düşüyor R6. Tek başınıza ETS 2 oynamak zevkli. Mod ile araba falan hava grafik modları var.
Çoğu indirimde kontrol ettim 35TL civarında göremedim, belki de ben kaçırmışımdır. Şu an R6 almak mantıklı, bir daha düşmesini beklemek zaman alabilir. ETS 2 öyle değil, neredeyse her indirimde 9TL bandına düşüyor.

Hocam siz boş verin o lanet olası Calais-Duisburg troll oyuncularını. Arkadaş bulup belki DLC şansınız varsa İstanbul-Edirne yapılabilir.

R6 ücretsiz ama 4 gün sonra bitiyor ve oynama şansınız kalmıyor.

ETS 2 neredeyse her indirimde 9TL civarına düşüyor, R6'in sık sık indirime girdiğini görmedim. R6 tercih edebilirisiniz. Bu biraz sizin zevkinize kalmış, tek başıma R6 oynuyorum ve zevk alıyorum. Takım ile oynadıktan sonra her türlü zevk alırsınız zaten. Oyunda yeni olduğunuz için bu şekilde adamlar geliyor, geliştikçe sesli sohbeti kullanan ve aimi iyi olan adamlar gelecektir. 50 Level'den sonra bilgi vermeden oynayan bir adam henüz görmedim.

R6'da kesinlikle eğlenebileceğinizi düşünüyorum. Ben olsam R6 alırdım. ETS 2 zaten sıkça indirime girip bayağı ucuz oluyor.

Hocam R6'yı indirime amaçlarımdan biride ölüm maçı oynamaktı. Oyunda ölüm maçı var mı?

Hocam siz boş verin o lanet olası Calais-Duisburg troll oyuncularını. Arkadaş bulup belki DLC şansınız varsa İstanbul-Edirne yapılabilir.

R6 ücretsiz ama 4 gün sonra bitiyor ve oynama şansınız kalmıyor.
Hocam 3, 4 kişi Edirne - İstanbul yapsalar ne zevk alacaklar ki, oyunun zevkli olduğu yer Calais - Duisburg. En azından ben en çok oralarda zevk alıyorum. ETS 2 için sağlam bir ortam gerekli bence. ETS 2`de kesinlikle denenmesi gereken bir oyun buna itirazım yok ama sürekli indirime girdiği için hemen almak zorunda değil diye düşünüyorum. R6 tarafına gelince arkadaşlı veya arkadaşsız oynanabilecek güzel bir oyun, takım olmayı öğrendikten sonra zevkli oluyor. Bir sürü varyantı var oyunun, duvarı kırıp vurabilirsiniz, tuzak kurup vurabilirsiniz. Yani R6`in kolay kolay sıkacağını düşünmüyorum.

Geri
Yukarı