Netflix Tek başına Netflix almak mantıklı mı?

351895

Hectopat
Merhabalar, sorum başlıktaki gibi. Netflix üyeliği almak istiyorum. Alma istememin sebebi hem belgesel içeriğinin fazla olduğunu görmem hem de İngilizcemi geliştirmek. Eğer alırsam standart paketini almak istiyorum ve tek başıma kullanacağım. Sizce değer mi?

Merhabalar, sorum başlıktaki gibi. Netflix üyeliği almak istiyorum. Alma istememin sebebi hem belgesel içeriğinin fazla olduğunu görmem hem de İngilizcemi geliştirmek. Eğer alırsam standart paketini almak istiyorum ve tek başıma kullanacağım. Sizce değer mi?

Netflix içeriklerinin tamamını hatta daha fazlasını internette ücretsiz ve çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz, tabii ki korsana destek yok! Fakat özellikle İngilizcenizi geliştirmek için çok daha iyi eğitici kaynaklar var. Film/Dizi - Belgesellerin yanı sıra direkt seviyenize göre kitap vs. de okuyabilirsiniz.

Sorduğun sorudan öğrenci olduğunu tahmin ediyorum. Eğer ki alacak olursan Papara'yı kullanmanı tavsiye ederim 40 TL'nin 15'ini iade ediyor. Ben hem reklamla uğraşmayayım dediğim, hem internetim azken okuldan indirip çevrimdışı izlemek için aldım kardeşimde kullanıyor değiyor.

Netflix'in Türkiye için içeriği çok az. Eskiden ortaklaşa kullanıyorduk hesabı, sanırım onu da kaldırdılar. Bana kalırsa para vermeye değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı