Tek başına oynayabileceğim oyunlar

Hocam sizi ne demek istediğinizi anladım tam benim kafamda insansınız. Hocam siz büyük bırakmak oyunu istemiyonuz yani mesela Minecraft gibi sıkılsanda bırakamam ben mesela istemiyorum oynamak ama istemsizce oynuyorum işte. Sizde tam ne istiorsunuz açık dünya vb. ya da FPS araba ne yani? Bir de noktalama işareti kullanırsanız sizin için daha iyi olur.

Hocam öncelikle noktalama işareti hakkında haklısınız. Öncelikle ben neredeyse her oyunu oynarım, fakat bazen Free roam oyunlar (Minecraft gibi) beni sıkabiliyor bu yüzdende hikayeli olabilecek veya sürekli devam eden bir Free roam oyununa açığım. FPS olur araba olur (My Summer Car, mon bozau, Assetto Corsa ve Forza serisi var) Xbox gamepass´tende herhangi bir oyun önerisi alabilirim. Kitlesi güzel çocukların çok olmadığı bir Online oyunda olur.

İkisi de bitti hatta dying light´ta 320 saatim var.

Hocam düzgün oyun kalmadı zaten her şeyi oynamışsınız ne diceğim aklıma atık oyun yok eski ama Serious Sam serisine bakabilirsiniz tavsiyem eskide olsa 2 kötü grafikler ama sarıyor.

Hocam düzgün oyun kalmadı zaten her şeyi oynamışsınız ne diceğim aklıma atık oyun yok eski ama Serious Sam serisine bakabilirsiniz tavsiyem eskide olsa 2 kötü grafikler ama sarıyor.

Eski oyunları severim, göz atacağım. Maalesef COVID döneminde kütüphanemde ne varsa bitti.

Hocam hiç arkadaşım kalmamış, kütüphanedeki oyunlarda sarmıyor, solo oyun önerisi var mı? Minecraft sarmıyor ama araba veya zombi oyunları severim. Hikayeli olur ama çok pahalı olmasa güzel olur indirimde de olabilir.

Dying Light olabilir veya zor oyun seviyorsan Dark Souls 2 vanilla sürümü var 120 TL, onu alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı