Tek Bilgisayarda İki Klavye Nasıl Kullanılır?

İkiside senkronize çalışıyor. Benim istediğim diğer klavyeyi keypad gibi diğer klavyeyi etkilemeden kullanmanın bir yolunu arıyorum. Biri g610 diğeri g810 softwareden yapabiliyorsam daha iyi olur

İki klavye bağlanıyorsa, o zaman SharpKeys tarzı bir programla tuş işlevlerini değiştirebilirsin. Eğer sadece girdi yaptığın klavyede işlev değiştirirse işine yarayabilir. Yine senkronize değiştirirse olmuyordur. Onun için özel donanım, sürücü gerekiyor demektir.

Bir de SharpKeys'te atayabileceğin işlevler sınırlı olması lazım, tam hatırlayamadım şimdi. Ben ses açma-kapama gibi multimedya işlevleri atamıştım.

İki klavye bağlanıyorsa, o zaman SharpKeys tarzı bir programla tuş işlevlerini değiştirebilirsin. Eğer sadece girdi yaptığın klavyede işlev değiştirirse işine yarayabilir. Yine senkronize değiştirirse olmuyordur. Onun için özel donanım, sürücü gerekiyor demektir.

Bir de SharpKeys'te atayabileceğin işlevler sınırlı olması lazım, tam hatırlayamadım şimdi. Ben ses açma-kapama gibi multimedya işlevleri atamıştım.
Malesef ikisinde de aynı işlevi yapıyor :/

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı