Tek çekimle telefon alıp sonradan taksitlendirme yapmak mümkün mü?

Hemen kuveyttürk müşterisi oluyorsunuz. 12 bin TL kredi kartı limiti isteyin. Telefonu normal kredi kartınızla tek çekim satın alın. Daha sonra uygulamadan vadesiz direkt en fazla 5 takside bölecebileceksiniz.

Kuveyttürk kredi kartı başvurumu kabul etmez diye düşünüyorum.

Kuveyttürk kredi kartı başvurumu kabul etmez diye düşünüyorum.
Kuveyttürk bol kepçeden veriyor limit vs. şansınızı deneyim. Kuveyttürk geçtim. Diğer kredi kartlarından satın aldığınızda da vade farkıyla taksitlendirme yapabilirsiniz. Geçen aylarda Arkadaşım Hepsiburadadan telefon aldı. 22 Bin TL fiyatıydı. DenizBank kredi kartıyla almıştı. 2 Bin civarı fark vererek 4 taksit yaptı.

Yanlış bilgi.

Alacağınız telefon fiyatı nedir?

Hayır yanlış bilgi değil. İnternette kampanyalar da vs sunulan her şey aslında bir "ihtiyaç kredisi" olarak alıyorsun, sen yanlış bilgi veriyorsun şu an da. Kredi Kartından telekominasyon alışverişleri yasal olarak taksitlendirilemez. Ne post cihazından ne de uygulamadan. Aynı şekilde kozmetik de bu şekilde. Lütfen kampanya adlarına göre bilgi vermeyin. Belli bir tutarın üzerinde ki telefonlar yasal taksitten fazla olmuyor. Çok net.

Ek olarak geçen sene 5 bin TL sınır 12 bin TL çıkarildi. Sizin telefon taksitlenebilir, hatta POS cichazından da taksitlenebilir.

Hayır yanlış bilgi değil. İnternette kampanyalar da vs sunulan her şey aslında bir "ihtiyaç kredisi" olarak alıyorsun, sen yanlış bilgi veriyorsun şu an da. Kredi Kartından telekominasyon alışverişleri yasal olarak taksitlendirilemez. Ne post cihazından ne de uygulamadan. Aynı şekilde kozmetik de bu şekilde. Lütfen kampanya adlarına göre bilgi vermeyin. Belli bir tutarın üzerinde ki telefonlar yasal taksittten fazla olmuyor. Çok net.
Taksitlendirilir. E-Ticaret sitelerinin fatura içeriğine göre kategori yapılmıyor. Hepsini normal kesiyorlar. Şartlarda telekomünasyona taksit yapılamaz demesinin bir önemi kalmıyor. Tek çekim yapıp uygulama üzerinden vade farksız 5 taksite böldüm. Kendim telefonumuda bu şekilde aldım.

Taksitlendirilir. E-Ticaret sitelerinin fatura içeriğine göre kategori yapılmıyor. Hepsini normal kesiyorlar. Şartlarda telekomünasyona taksit yapılamaz demesinin bir önemi kalmıyor. Tek çekim yapıp uygulama üzerinden vade farksız 5 taksite böldüm. Kendim telefonumuda bu şekilde aldım.

Dostum, şimdi kredi kartımla Hepsiburada'dan iPhone sipariş kısmının ekran görüntüsünü atıyorum bakalım kaç taksit yapabiliyoruz en fazla.
Bilmedğiniz bir konuda iddia etmekten ne kadar keyif alıyorsunuz arkadaş.

1702390885441.png

Dostum, şimdi kredi kartımla Hepsiburada'dan iPhone sipariş kısmının ekran görüntüsünü atıyorum bakalım kaç taksit yapabiliyoruz en fazla.
Bilmedğiniz bir konuda iddia etmekten ne kadar keyif alıyorsunuz arkadaş.

Eki Görüntüle 2050229
Tek çekim yapıp uygulamadan böleceksiniz. Bilmediğin dediğin konuyu uyguluyorum. Hala olmadığını iddaa ediyorsun. Yaptım ve oldu. Hala da yapıyorum. Tarihleri ve fiyatları karşılaştırırsınız.

Dostum kredi kartında aldığın ürün telefon olarak geçiyor, öyle geçiyor ki Hepsiburada taksit yapmıyor. Hala anlamıyor musun? 12 bin TL altında ki telefonlarda yapabilirsin evet, 12 bin üzerinde ki telefonlara yapamazsın. Çünkü faturayı telekominasyon kesmiyorlar zaten. Direk iPhone 14 diye kesip KDV / ÖTV ödüyorlar. Hiçbir türlü kurtuluş yok yani. Sen şu an da ya yalan söylüyorsun ya haklı çıkmaya çalışıyorsun. Yasal sınır 12 bin TL. Uygulamada banka görmüyor mu hangi mal için fatura kesildiğini?

At buraya ekstrenden IPhone'ya da iddia ettiğin taksitlenmiş kısmı? Hepsi gözüküyor sonuçta. Bizde görelim.

Ya dostum bu doğru. Biz bayağı karıştırdık konuyu. 12 bin TL'nin altında işte telefonun ücreti. O yüzden taksitlendirilir
Ondan dolayı değil. Bankanın yaptığı kart kampanyası kaç TL ile sınırlıysa onu taksitlendirirsin. Benim bu telefonu aldığım kart 15.000 TL fiyata kadar bölüyordu. Örneğin Geçen ay VakıfBank World 50000 TL alışverişlere kadar vade farksız bölme kampanyası yaptı. Arkadaşıma İphone 13 256 GB aldık. 38 Bin TL fiyata oda vade farksız böldü. Onun görselini de atardım ama arkadaşımı rahatsız etmek istemedim. Bu tamamen bankayla alakalı. Bankalar senin E-Ticaretten alışveriş yaptığını biliyor ama içeriğini göremiyor o yüzden sen taksitlendirebiliyorsun.

Son düzenleme:
Tek çekim yapıp uygulamadan böleceksiniz. Bilmediğin dediğin konuyu uyguluyorum. Hala olmadığını İddia ediyorsun. Yaptım ve oldu. Hala da yapıyorum.

Dostum kredi kartında aldığın ürün telefon olarak geçiyor, öyle geçiyor ki Hepsiburada taksit yapmıyor. Hala anlamıyor musun? 12 bin TL altında ki telefonlarda yapabilirsin evet, 12 bin üzerinde ki telefonlara yapamazsın. Çünkü faturayı telekominasyon kesmiyorlar zaten. Direk iPhone 14 diye kesip KDV / ÖTV ödüyorlar. Hiçbir türlü kurtuluş yok yani. Sen şu an da ya yalan söylüyorsun ya haklı çıkmaya çalışıyorsun. Yasal sınır 12 bin TL. Uygulamada banka görmüyor mu hangi mal için fatura kesildiğini?

At buraya ekstrenden IPhone'ya da iddia ettiğin taksitlenmiş kısmı? Hepsi gözüküyor sonuçta. Bizde görelim.

Tek çekim yapıp uygulamadan böleceksiniz. Bilmediğin dediğin konuyu uyguluyorum. Hala olmadığını İddia ediyorsun. Yaptım ve oldu. Hala da yapıyorum. Tarihleri ve fiyatları karşılaştırırsınız.

Ya dostum bu doğru. Biz bayağı karıştırdık konuyu. 12 bin TL'nin altında işte telefonun ücreti. O yüzden taksitlendirilir

Kusura bakma ben 12 bin üstündekiler için iddia ediyorsun sandım. Benim hatam. @Tearz

Yeni konular

Geri
Yukarı