Tek denemede Fun With Balloon Boy dünya rekoru

KenshiPochita

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Hawkins
Daha fazla  
Meslek
#1 Hero
Öylesine Fun With Balloon Boy minigame'ini deneyeyim dedim. Uzun ara verdiğim için tek amacım mantığı kavramaktı. Ama az tecrübem ile tek denemede yanlışlıklan dünya rekoruna sahip oldum 😀 Gerçekten FNAF'ı ve SpeedRun'ı seviyorum. Bunu da sizlerle paylaşayım dedim. Zamanında buna benzer çok konu açmıştım.

Bunun yanı sıra Fun With Plushtrap dünya rekoru da bende. 2 Tanesi de bana ait.

1631736418467.png

1631736428058.png

Şimdiden tebrikleriniz için teşekkür ederim :) Eğer isterseniz buna ait bir rehber yapabilirim. Yarın yaparım büyük ihtimalle.

Öylesine fun with balloon boy minigame'ini deneyeyim dedim. Uzun ara verdiğim için tek amacım mantığı kavramaktı. Ama az tecrübem ile tek denemede yanlışlıklan dünya rekoruna sahip oldum 😀 gerçekten FNAF'ı ve Speedrun'ı seviyorum. Bunu da sizlerle paylaşayım dedim. Zamanında buna benzer çok konu açmıştım.

Bunun yanı sıra fun with plushtrap dünya rekoru da bende. 2 tanesi de bana ait.

Eki Görüntüle 1166645
Eki Görüntüle 1166646

Şimdiden tebrikleriniz için teşekkür ederim :) eğer isterseniz buna ait bir rehber yapabilirim. Yarın yaparım büyük ihtimalle.

Aramızda bir ünlü var!

Neden bir tarafta İtalya bir tarafta da Amerika bayrağı gözüküyor?
Anerika bayrağı oyunu oynadığım sürümü gösteriyor. İtalya bayrağı ise benim hesabımın bayrağı onu öylesine seçtim. Türk'üm yani.
12 saniye mi? Hey maaşallah :D
minigame'lere hakim değilim normal bir süre de olabilir bilemiyorum.

Şans ile alakalı. Plushtrap / Balloon Boy sana 20 saniye sonra da koşabilir, 2 saniye sonra da.

Geri
Yukarı