Tek dikişte maden suyu içmek zararlı mı?

LutherKing

Hectopat
Son zamanlar da sık sık arkadaşlarımla iddialaşıp tek dikişte içiyorum. İçerken bir şey olmuyor fakat içtikten sonra gözlerim biraz sulanıyor onun dışında bir şey olmuyor. Bunun zararı var mı günde en fazla 2 3 tane içiyorum. Arada bir de dediğim gibi iddialaşıp tek dikişte içiyorum.

Çok fazla maden suyu içmenin böbrekte taş açmasına yol açtığı duyumu vardı bir ara. Mide ağrınız yoksa çokta birşey olcağını sanmam. Dikkatlı olmasılısınız bence mideyi yakan bir içecek.

Miden de şişkinlik yapar hızlı içersen çok tüketmenin herhangi bir zararı yok ben 1 litre kadar tüketiyorum günde.
(Maden suyuysa geçerli dediklerim, sodaysa o zararlıdır tabiki.)

Çok fazla maden suyu içmenin böbrekte taş açmasına yol açtığı duyumu vardı bir ara. Mide ağrınız yoksa çokta birşey olcağını sanmam. Dikkatlı olmasılısınız bence mideyi yakan bir içecek.
Miden de şişkinlik yapar hızlı içersen çok tüketmenin herhangi bir zararı yok ben 1 litre kadar tüketiyorum günde.
(Maden suyuysa geçerli dediklerim, sodaysa o zararlıdır tabiki.)
Cevaplarınız için teşekkürler çok değil günde 2 3 adet tüketiyorum. Son zamanlarda babam eve çok fazla maden suyu aldığım için sürekli içme midene zarar verir gibi şeyler söylediği için merak ettim.

Hocam merhaba, bir şişe tekleyeyim dedim tekledikten sonra midem bir anda çok ağrıdı 1 dk içerisinde çok terledim ve 5-6saat geçti şu an karnımı şişkin hissediyorum ciddi bir şey yoktur değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı