Tek girişi olan kulaklıkta mikrofon nasıl kullanılır?

NeganLucille

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba kısa ve öz bir şekilde anlatacağım umarım anlaşılır, benim kasamda hem mikrofon hem kulaklık girişi var fakat kulaklığımda tek giriş var yani ben bunu şu anlık sadece ses için kullanabiliyorum fakat oyun oynadığım için mikrofonda lazım oluyor, bunun için hangi kablodan almam lazım, ismini söyler misiniz?

Ek görselde yükleyeyim.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 22
  • image.jpg
    image.jpg
    275 KB · Görüntüleme: 20
Yukarda arkadaşın verdiği aparata ek olarak mikrofonlu kablo alacaksınız.

Mikrofonlu kablo yok o modelde. Sadece bikaç sene önce bime gelen anker vortexte mikrofon vardı. Sony xm4 vardı eskiden bende onda bile gelmiyor zaten kendiniz alacaksınız mecburen.

Şu an piyasada benim aldığım en kaliteli kablo :

yurtdışından alacaksanız boommicli alın

Yukarıda arkadaşın verdiği aparata ek olarak mikrofonlu kablo alacaksınız.

Mikrofonlu kablo yok o modelde. Sadece birkaç sene önce BİM'e gelen Anker Vortex'te mikrofon vardı. Sony XM4 vardı eskiden bende onda bile gelmiyor zaten kendiniz alacaksınız mecburen.

Şu an piyasada benim aldığım en kaliteli kablo:

Yurt dışından alacaksanız boommicli alın

Hocam yaptığım araştırmalar sonucu direkt olarak USB Bluetooth dönüştürücü almaya karar verdim, işe yarar mı mikrofon konusunda sence?

Bluetooth oyun için uygun değil hele windowsta hiç hiç uygun değil. Gecikmeli ses verir ve mikrofonu da çok kalitesiz olabilir. Bir de windowsta mikrofon moduyla müzik modu ayrı sanırım windows 11de aynı anda çalışabiliyor galiba. Windows bluetooth librarysi çok sıkıntılı zaten hiç bulaşma derim.

Bluetooth oyun için uygun değil hele windowsta hiç hiç uygun değil. Gecikmeli ses verir ve mikrofonu da çok kalitesiz olabilir. Bir de windowsta mikrofon moduyla müzik modu ayrı sanırım windows 11de aynı anda çalışabiliyor galiba. Windows bluetooth librarysi çok sıkıntılı zaten hiç bulaşma derim.
Peki sizin aldığınızın sesi nasıldır? Memnun kalır mıyım?

Geri
Yukarı