Tek HDD'ye Mac ve Windows Kurulumu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Tek HDD'e Mac ve Windows Kurulumu:

Bir süre önce aşağıya bıraktığım linkteki rehberi izleyerek Windows 10 kurulu bilgisayarıma macOS kurmaya çalışmıştım ama Windows'un bulunduğu diski silmediğime emin olmama rağmen diskim arızalandı ve Windows'u açamadım. Kurulum ekranına kadar gitmiştim, donamımım da uyumlu.
Kısaca tek hard diske macOS ve Windows kurabilir miyim?

Rehber linki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(Diğer konularda sorunumu çözecek bilgiye ulaşamadım; bende zaten Windows 10 kurulu, yanına Mac kurmak istiyorum.)

Yardımınız için teşekkür ederim. Sadece deneyimlemek için istiyorum. Sistemin zorlanması önemli değil.

Kurabilirsin. Clover imaj kullanman daha iyi olabilir. Windows'ta Disk Yönetimi'nden alan ayırıp rahatlıkla kurabiliyor olmanız lazım. HDD 7200RPM ve SATA 3 değilse ağır gelebilir macOS. Sistem özellikleriniz neler?

• AMD Radeon HD7600
  • 8GB RAM
  • Intel i5 3.1GHz
  • 1TB Hard Disk
  • Ağ bağdaştırıcı: Realtek PCIe GbE Family Controller
Başka belirtmem gereken bir şey varsa lütfen uyarın, vakit çaldığım için özür dilerim.

Clover imaj hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

İnternette pek bir şey bulamadım.

Elimde bu adresten alıp indirdiğim macOS Mojave 10.14.6 Intel & AMD Kurulum İmajı.raw dosyası var bahsettiğiniz şey bu mu?

Dosya linki:

Clover ve OpenCore olarak çoğu imaj ikiye ayrıldı. Clover ve OpenCore nedir dersen:

Benim elimdeki imaj da zaten Clover önyükleyiciye sahip. Sorunum çözüldü, yardım eden herkese teşekkür ederim.

Konu kilitlensin lütfen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı