Tek jaklı kulaklığı 2 girişli laptopa takmak

Bens0n

Hectopat
Merhaba. Arctis 1 kulaklığım var kablosu tek jak girişli. Laptopum 2 girişli. Bunu tek olarak kullanabilir miyim? Ayrıştırıcı var zaten ayrıştırıcıyla kullanıyorum fakat ses kalitesini vs etkiler mi? Normal performansı mı şu an kullandığım yoksa ayrıştırıcı olduğu için kalitesi düşer mi?

Laptopun iki girişli olması, kulaklık ve mikrofondur benim bildiğim. Zaten kulaklık tek jaklı olur onu kulaklık yerine takarsınız. Durumunuzu anlayamadım.

Merhaba. Arctis 1 kulaklığım var kablosu tek jak girişli. Laptopum 2 girişli. Bunu tek olarak kullanabilir miyim? Ayrıştırıcı var zaten ayrıştırıcıyla kullanıyorum fakat ses kalitesini vs etkiler mi? Normal performansı mı şu an kullandığım yoksa ayrıştırıcı olduğu için kalitesi düşer mi?
Pek sanmıyorum kalite düşeceğini çok dandik değilse kablo. Tek olarak kullanmanız için combo jack olması lazım. Kulaklık girişinin üstündeki kulaklık şeklinde mikrofon varsa çalışır. Yoksa ayrıştırıcıya mahkumsunuz.

Laptopun iki girişli olması, kulaklık ve mikrofondur benim bildiğim. Zaten kulaklık tek jaklı olur onu kulaklık yerine takarsınız. Durumunuzu anlayamadım.
Demek istediğim laptopun bir kulaklık bir mikrofon girişi var. Kulaklığın ise tek girişi var. Kulaklığı tek girişli olarak ayrıştırıcı olmadan kullanmam mümkün diye sormak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı