Tek Kanaldan Ses Veren Oyuncu Kulaklığı

DesPOt

Hectopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Herkese merhabalar;
Yaklaşık 9 yıl önce bir trafik kazası sonrasında sol kulağımda %95 oranında işitme kaybı yaşamaktayım. Defalarca doktora gitmeme rağmen hastalığımın henüz çözümü yokmuş. Sağ kulak ise aşırı derecede iyi duymaktadır. Yaklaşık 3 yıldır stereo oyuncu kulaklığı kullanıyorum. Ama artık kulaklık takılması gereken FPS oyunlarından özellikle de CS:GO'dan zevk almamaya başladım. Sol taraftan gelen sesleri duymak için kafamı sola çevirmekten bıktım. Tabii kafamı sola çevirirken de ekranı göremiyorum ve çoğu zaman öldürülmüş oluyorum.
Tek kanal ses veren oyuncu kulaklıkları var mı? Var ise oyunculara bir faydası olur mu? Yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani ses kasmanın amacı ne yönden geldiğini anlamaktır. Tek kulaktan bu biraz imkansız gibi geliyor bana. Tek kulağa takılan, konuşma amaçlı olan kulaklıkları kullanabilirsin ama emin değilim.

Yani ses kasmanın amacı ne yönden geldiğini anlamaktır. Tek kulaktan bu biraz imkansız gibi geliyor bana. Tek kulağa takılan, konuşma amaçlı olan kulaklıkları kullanabilirsin ama emin değilim.
Çok iyi bir ses kartım var. Acaba bahsettiğiniz gibi bir kulaklık alsam işe yarar mı?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı