Tek kart ile mining ne kadar mantıklı?

• Konuyu başlatan nemo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 3B
Akıl vermek gibi olmasın ama, mining yapmak maliyetlidir. Eğer ki polisler mining yaptığını bulursa, kartınada el koyarlar, hapis cezası veya para cezası gibi yaptırımlara da sokarlar.
O internette gördüğümüz haberler kaçak elektrik ve cihaz kullanımından dolayı diye biliyorum. Kendi vergimi ödediğim aletimle, elektriğimle yaptığıma kim ne hakla karışabilir? 😂

O internette gördüğümüz haberler kaçak elektrik ve cihaz kullanımından dolayı diye biliyorum. Kendi vergimi ödediğim aletimle, elektriğimle yaptığıma kim ne hakla karışabilir?
Herkes Youtube üzerinden paylaşmış. Yasak olsa bu kanal, paylaşmazdı diye düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herkes Youtube üzerinden paylaşmış. Yasak olsa bu kanal, paylaşmazdı diye düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ve forumda dijital madencilik kategorisi olmazdı. 😁

Mesela bir kaynak, link bırakın inceleyelim.
Bunu kastediyor galiba ama bu haberde kaçak ekran kartı getirme ve kaçak elektrik var.

Yeni konular

Geri
Yukarı