Tek kişilik apart nasıldır?

pcdenanlamam

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Tek kişilik apart fiyatları nasıl oluyor? Ve bu tek kişilik apartlarda mutfak banyo kişiye özel mi yoksa sadece oda senin ve mutfak banyo ortak mı oluyor? Ayrıca tek kişilik apartı istediğim gibi dekore etmem mümkün mü? Masaüstü bilgisayar koyabilir miyim mesela?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aparttan aparta değişen bir durum ama benim gördüğüm bütün apartlarda kişisel odan ve ufak bir mutfağın olur. Dekora edebilirsin ama tabi ki çivi çakma vb işlemler yapamazsın. Masaüstünü koyabilirsin sonuçta senin odan. Fiyatları ev fiyatlarından hallice olur.

Apartsa, mutfak, banyo, oda hepsi sana özel. Genelde mutfak ve salon/yatak odan aynı oda olur. Banyo ve tuvalet başka bir oda. 1 + 0 apart için konuşuyorum. Eğer banyo falan özel değilse onun adı apart olmuyor zaten, yurt o.

Dedikleri gibi apartın sistemine göre değişir.
Ben 1+0 stüdyo daire olarak satılmak üzere yapılmış bir yer bulmuştum.
Baya ev işte. İmkanın varsa çok iyidir.

Tuvalet ortaksa hiç apart işine girme özel yurtlarda tek kişilik odalar oluyor kenarda köşede.
Fiyatı daha uygun oluyor üstüne yemekte veriyor mesela.

Yemek çok önemli bence şu an.
Okula yakın yerde bulursan yemeksiz yer seçebilirsin , uzaksa yemek olsun.

Bende apart işletiyorum. O dediğin apartın odasına sistemine göre değişir. Bizde mesela 1+1 daire şeklinde 2 kişilik. Ama öğrenci farkını ödeyip tek kişi kalabiliyor ve daire ona ait oluyor. Daire ücreti 10 bin TL bizde. Ful eşyalı faturalar dahil.

Aydında durumlar nasıldır acaba bilginiz var mı?

Dedikleri gibi apartın sistemine göre değişir.
Ben 1+0 stüdyo daire olarak satılmak üzere yapılmış bir yer bulmuştum.
Bayağı ev işte. İmkanın varsa çok iyidir.

Tuvalet ortaksa hiç apart işine girme özel yurtlarda tek kişilik odalar oluyor kenarda köşede.
Fiyatı daha uygun oluyor üstüne yemekte veriyor mesela.

Yemek çok önemli bence şu an.
Okula yakın yerde bulursan yemeksiz yer seçebilirsin, uzaksa yemek olsun.

Tek kişilik yurt da düşündüm ama fiyatı daha yüksek diye duymuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı