Tek RTX 2060 ile mining

Hocam bu konunun kendi fikrinizle alakalı olacağını düşünmüyorum stoklar normalken aldıysa kartını maksimum bakın maksimum 8 ayda amorti edecektir kart kendini. Ben 1660 Super ile 5 ayda amorti edebiliyorum ki 5 ay mining yaptıktan sonra kartımda bir şeyler değişmeyecek ondan sonra normal kullanıma geçeceğim. Biraz yorulacak sadece ama zaten kimse kartın ömrünü tamamen kullandığı için değiştirmiyor. Güncellemesi gerektiği için değiştiriyor.

Zaten şahsi fikrim şu yüzden benim elektrik faturası cart curt bunlar da var sonuçta.

Zaten şahsi fikrim şu yüzden benim elektrik faturası cart curt bunlar da var sonuçta.

Elektrik faturası düşündüğünüz kadar fazla gelmiyor emin olabilirsiniz. Kartım 70W kullanıyor diğer bileşenler dahil taş çatlasa 100 TL fatura geliyor. Bana 700-750 TL getirisi var aylık. 100 TL yakması çok da problem değil yani.

Elektrik faturası düşündüğünüz kadar fazla gelmiyor emin olabilirsiniz. Kartım 70W kullanıyor diğer bileşenler dahil taş çatlasa 100 TL fatura geliyor. Bana 700-750 TL getirisi var aylık. 100 TL yakması çok da problem değil yani.

Burada aslında sadece RTX 2060 demesi çok iyi bir şey değil çünkü bazı modeller fazla baziları az kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı