Tek RTX 2070 Ethereum kazmak için havuz ve program tavsiyesi

NQXT

Hectopat
Yer
𝒀𝑶𝒁𝑮𝑨𝑻/𝑴𝑬𝑹𝑲𝑬𝒁
Daha fazla  
40-45 gündür GMiner programından Binance pooldan kazım yapıyorum. Arada oyun oynamak için kapatıyordum, artık kapatmıyorum ve bunun kazancımı ortalamasını düşürdüğünü öğrendim. Bunun doğruluğu nedir, yani kazım ortalamasına göre ödeme alıyormuşum? Yine Binance borsasından ödeme almak istiyorum. Tek kart ayda 1-2 defa ödeme almak istiyorum. 15 günde veya 30 günde bir ödeme almak istiyorum. En karlı nasıl olurum?

OC ayarlarım böyle:

1620472289099.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ethermine kullanın, dediğinize göre size en uygun olanı Ethermine. 2 hafta içinde 0.01 kazarsanız; ödeme alırsınız. Bu kartla kasarsınız zaten. Program olarak da Phoneixminer öneririm.

Ethermine üzerinden kazım yaptığınız zaman, istenen değere geldiği vakit; Binance borsasına düşüyor kazancınız.

Ayrıca, ayarları -150 Core Clock, +1000 Memory Clock, 70 Power Limit olarak dener misiniz ?

Ethermine kullanın, dediğinize göre size en uygun olanı Ethermine. 2 hafta içinde 0.01 kazarsanız; ödeme alırsınız. Bu kartla kasarsınız zaten. Program olarak da phoneixminer öneririm.

Ethermine üzerinden kazım yaptığınız zaman, istenen değere geldiği vakit; Binance borsasına düşüyor kazancınız.

Öncellikle teşekkür ederim ben Binance poolda 44/40-50Mh/s arası alıyordum havuz değişti 43/50lere 1 Mh/s düştü sorun değil ama normal mi?

Ekran kartı güncellemesi falan yaptıysanız normaldir. Eğer yapmadıysanız, yaptığınız ayarlardan dolayı dalgalanma olabilir.

71 en düşük 70'e indiremedim phoenixminer programında ise 5, 5C mi yoksa 5, 4C programını kullanayım hangisi daha iyi veya stabil?

71 en düşük 70'e indiremedim phoenixminer programında ise 5, 5C mi yoksa 5, 4C programını kullanayım hangisi daha iyi veya stabil?

Bu siteden, mirror yazan kısımdan direkt indirin. En son sürüm.

REM
REM Example bat file for starting PhoenixMiner.exe to mine ETH
REM

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100

PhoenixMiner.exe -pool ssl://eu1.ethermine.org:5555 -wal cüzdan adresi.minerisim -dagrestart 1 -rvram -1 -eres 0
pause

Bu siteden, mirror yazan kısımdan direkt indirin. En son sürüm.

RAM.
RAM example BAT file for starting PhoenixMiner.exe to mine ETH.
RAM.

Setx gpu_forcE_64BIT_ptr 0
Setx gpu_max_heap_sıze 100.
Setx gpu_use_sync_objects 1
Setx gpu_max_alloc_percent 100.
Setx gpu_sıngle_alloc_percent 100.

PhoenixMiner.exe -pool ssl://eu1.ethermine.org:5555 -wal cüzdan adresi. Minerisim -dagrestart 1 -rvram -1 -eres 0
Pause.

RAR şifresi nedir göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı