Tek RX 5600 XT ile 1 hafta mining kazancım

Şuan 30 gün hiç durmadan çalışınca Elektrik masrafı hariç kazancınız ne kadar rx 5600 xt ile bende var 1 tane mining yapcam kazancınız kaç ?
Ortalama 1 hafta önce aylık kazancım 2,000 ₺ kadar yükselmişti fakat musk abimiz sağolsun piyasaların içinden geçtiği için 700 küsür liralara kadar düştü. Aylık gelen elektrik faturası ise normal elektrik faturasına ek 120 ₺ fakat ben işlemciyide mining amaçlı kullanıyorum.

arkadaşlar ethermine de 0.01 ile bıraktım ne zaman yatar bilmiyorum. anlık ödeme oluyor diye binance pool a geçtim . Günlük 15-16 saat üzeri 39,75 ile kazıyorum. 3 günlük veri şuan 10 TL ediyor şaka mı bu :D

Dosya Ekleri

• kazanc.jpg
    kazanc.jpg
    29,4 KB · Görüntüleme: 42
Şuan aşırı düştü kazım gücü daha önce hiç böyle olmamıştı. Günlük 0.00108 gösteriyor. Her gün gittikçe düşüyor. Şaka gibi..
Askere gidicem diye bilgisayarı satıcaktım, insanlar madem bu kadar kazanıyor dedim ben neden yapmıyım ama sonuç hiç beklediğim gibi olmadı ne yalan söyliyim..

arkadaşlar ethermine de 0.01 ile bıraktım ne zaman yatar bilmiyorum. anlık ödeme oluyor diye binance pool a geçtim . Günlük 15-16 saat üzeri 39,75 ile kazıyorum. 3 günlük veri şuan 10 TL ediyor şaka mı bu :D
Binance pool kullanıp 24 saat sabit kazım yapmıyorsanız ödemeniz ciddi manada az olacaktır. Alt ödeme eşiği olmadığı için 24 saat kazım gücünün ortalamasını alıp ona göre ödeme yapılıyor. Siz 16 saat kazım yapıp kalan sürede yapmıyorsanız 24 saat ortalamanız düşük olacak ve ödenen miktar ciddi manada düşük olacaktır.

Binance pool çok kesiyor. Ethermine üzerinden günlük 40 TL kazandırıyorsa burası 25-30 TL veriyor. Komisyonu çok. Bence ethermine üzerinden devam etmelisin. Toplu bir şekilde yatar.

Binance pool kullanıp 24 saat sabit kazım yapmıyorsanız ödemeniz ciddi manada az olacaktır. Alt ödeme eşiği olmadığı için 24 saat kazım gücünün ortalamasını alıp ona göre ödeme yapılıyor. Siz 16 saat kazım yapıp kalan sürede yapmıyorsanız 24 saat ortalamanız düşük olacak ve ödenen miktar ciddi manada düşük olacaktır.
peki ethermine da böyle bir uygulama var mı? yoksa ne kadar kazdıysan o mu yatıyor saat farketmeden

Ethermine da ne kadar kazdıysan o kadar birikiyor. Alt ödeme eşiği şartlarını sağladığınızda ödemeyi cüzdan adresinize gönderiyor.
tamamdır hocam teşekkür ederim. Bir de bir tane daha problemim var.Binance pool da böyle olmuyordu ama ethermine da kazım yaparken ekran kartında hata oranı fazla oluyor. bazen 1-2 saatte sistem duruyor. Bu ekran kartının sürümüyle uyumluluğundan mı kaynaklanıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı