Tek testis ile yaşamak

Geçmiş olsun, yaşayan ve aynı durum da olan arkadaşlarımın hepsine, merak ediyorum belirtileri nasıldı hocam?
İlk önce bir şişme oluyor yumurtalıklarda, biz saglik ocağına gittik en yakın orası diye bana orşit yani iltihap oldu dediler 5 iğne vurdular fakat siz dikkat edin hastaneye gidip ultrason ile baksınlar. Bu arada çok beklerseniz 2 testis de alınabilir dikkat edin. Eğer zaman çok gelmediyse 2 gün geçtiyse zaten hemen hemen benimki gibi simsiyah olmuştur bu yüzden alırlar testisi. O yüzden ilk önce siz hastaneye gidin. Ayrıca o sırada çok fena ağrılar olur ve yürümekte zorluk çekersiniz.

Doktorlar çıkmaz dediyse çıkmaz. Geçmiş olsun bu arada.

Sorun nasıl çıkabilir?

Her gün mastürbasyon yaparsanız üretim hızı yarıya ineceğinden dolayı kan gelebilir.
İlişkiye girdiğiniz zaman sorun yaşayabilirsiniz.
Otururken falan rahatsız edebilir.

Öbür türlü pek bir sorun yaratacağını sanmıyorum. Bu dediklerim de keyfe keder şeyler zaten.

Her gün mastürbasyon yapmak herkes için zararlıdır. İdeali haftada iki postadır (kendinizi tutabilirseniz)

Haftada 2 kere yapıyorum zaten ama korktuğum şey çarşamba gününden sonra perşembe günü tekrar yaparsam sorun olur mu benim demek istediğim şey bu.
(Umarim anlatabilmişimdir)

Şimdi şöyle; bu olay yediğin içtiğin besinlere göre de değişir. Bol bol tatlı yiyip şerbet içersen bence hiçbir problem çıkmaz. Ama sen yine de bir gün arayla o işlemi yapma, ki düzgün zevk de alamazsın o bir gün arayla. Tavsiyem; üç gün, dört gün arayla yap.

Geri
Yukarı