Tek yurt dışı kaydı ile kaç telefon kaydı yapılabilir?

ucserin

Hectopat
Yurt dışı telefon alıp kayıt ettireceğim önceden bildiğim kadarıyla aynı seri noya ait 2 farklı telefon kayıt ettirebiliyoruz ama şimdi e-Devlet'ten kayıt yerine girdim 3 tane IMEI yeri var acaba 3 tane telefon kayıt ettirebilir miyim?

Hayır tek cihaza 30 bin TL ödeyerek kayıt ettirebilirsin. Cihaz başı 30 kağıt, muz cumhuriyetine hoş geldiniz.

Hayır tek cihaza 30 bin TL ödeyerek kayıt ettirebilirsin. Cihaz başı 30 kağıt, muz cumhuriyetine hoş geldiniz.

Hayır iki farklı telefon kayıt edilebiliyor ama 3 IMEI yeri vardı o yüzden sordum.

Hayır o 3 IMEI yeri bir telefonda 2 veya 3 IMEI varsa diye açılmış bir hane. Öyle toptancı usulü değil yani.

Toptancı usülü olması değil zaten IMEI sonuçta aynı seri numaralı telefona ait olduğu için başka telefon bile olsa kayıt ettirilebiliyor.

Hayır iki farklı telefon kayıt edilebiliyor ama 3 IMEI yeri vardı o yüzden sordum.

Toptancı usülü olması değil zaten IMEI sonuçta aynı seri numaralı telefona ait olduğu için başka telefon bile olsa kayıt ettirilebiliyor.
Aynı şeyi diyoruz bizde yanlış mı anladım? Demek istediğim o 3 İMEİ hanesi 1 telefon için. Başka telefon olursa kayıt ettiremiyorsun tek 30K para ile.

Aynı şeyi diyoruz bizde yanlış mı anladım? Demek istediğim o 3 IMEI hanesi 1 telefon için. Başka telefon olursa kayıt ettiremiyorsun tek 30k para ile.

Hocam siz yanlış anlıyorsunuz herhalde? Sallıyorum 15 Pro Max alacağım, aynı seri numarasına sahip 2 tane 15 Pro Max kayıt ettirebiliyorum zaten sorum şu 3 IMEI yazabiliyoruz e-Devlet'te yani 3 tane telefon kayıt ettirebilir miyim?

Hocam siz yanlış anlıyorsunuz herhalde? Sallıyorum 15 Pro Max alacağım, aynı seri numarasına sahip 2 tane 15 Pro Max kayıt ettirebiliyorum zaten sorum şu 3 IMEI yazabiliyoruz e-Devlet'te yani 3 tane telefon kayıt ettirebilir miyim?
Her cihazın seri numarası kendine özel aynı seri numarasına sahip 2 tane 15 Pro Max diye bir şey yok. Model numarası dediyseniz evet.

Hocam sen istersen 100 tane telefon kaydettir her biri için 30K ödersin o ayrı. Bakın Türkçe söylüyorum 1 telefonda birden fazla İMEİ var diye o hane açılıyor. Ama 3 hane var diye 3 telefon kaydettiremezsin.

Her cihazın seri numarası kendine özel aynı seri numarasına sahip 2 tane 15 Pro Max diye bir şey yok. Model numarası dediyseniz evet.

Hocam sen istersen 100 tane telefon kaydettir her biri için 30k ödersin o ayrı. Bakın Türkçe söylüyorum 1 telefonda birden fazla IMEI var diye o hane açılıyor. Ama 3 hane var diye 3 telefon kaydettiremezsin.

Kardeşim yanlış biliyorsun işte seri no mevzusu evet yanlış olmuş model numarası aynı olmalı. Model numarası aynı olan iki cihazı tek kayıt ile kullanabiliyorsun.

Kardeşim yanlış biliyorsun işte seri no mevzusu evet yanlış olmuş model numarası aynı olmalı. Model numarası aynı olan iki cihazı tek kayıt ile kullanabiliyorsun.

3. yü belki sistemde bir açık vardır diye sordum bilen varsa diye.

Geri
Yukarı