Tekel bayii açmak için nasıl bir sermaye lazım?

okanertugrl

Decapat
Daha fazla  
Abiler İstanbul'da esenler, bayrampaşa, güngören gibi bir ilçede tekel bayi açmak istesek ne kadar sermaye lazım olur ve sizce bu işe girişilir mi elimizde patlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence en az 150 bin TL diye düşünüyorum. Şimdi neden 150 diye sorarsan öncelikle zaten en çok giden alkol çeşitlerini almak zorundasın ek olarak bunun çerezi var şarküteri var sonra şu hep üst raflarda gördüğümüz şekilli şukullu alkollerden de gerekli kirasıydı vergileriydi 150 bin lirayı biraz geçedebilir.

Bence en az 150 bin TL diye düşünüyorum. Şimdi neden 150 diye sorarsan öncelikle zaten en çok giden alkol çeşitlerini almak zorundasın ek olarak bunun çerezi var şarküteri var sonra şu hep üst raflarda gördüğümüz şekilli şukullu alkollerden de gerekli kirasıydı vergileriydi 150 bin lirayı biraz geçedebilir.

Açıcağımız mekanla ilgili olarak diyelim sahil kenarında bir tekel açmak istedim diyelim sermaye açısından bir etkisi olur mu?

Açıcağımız mekanla ilgili olarak diyelim sahil kenarında bir tekel açmak istedim diyelim sermaye açısından bir etkisi olur mu?

Şimdi şöyle düşünüyorum sokak arası veya normal bir cadde üzerinde olsa dükkan belirli ürünler gider ama söz konusu sahil gibi sürekli işlek yerler olursa sermaye biraz daha artmalı kiralar zaten almış başını gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı