Teki kaybolan kulaklık garanti veya iadeye girer mi?

Olricc

Hectopat
Daha fazla  
Saçma ve komik bir soru olabilir ama kulaklığın kulağımda olduğunu unutup tuvalete girmiş bulundum. Tahmin edersiniz ki teki düştü ve kayboldu. Bulunması kolaymış sanırım ama yine de araştırmak istedim. Amazon'un kendi satışından Prime ile QCY-T10 marka kulaklık almıştım. Amazon'un iade veya garanti koşullarını pek bilmiyorum. Eğer direkt garantiye yollayabiliyorsak aramama gerek kalmayacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saçma ve komik bir soru olabilir ama kulaklığın kulağımda olduğunu unutup tuvalete girmiş bulundum. Tahmin edersiniz ki teki düştü ve kayboldu. Bulunması kolaymış sanırım ama yine de araştırmak istedim. Amazon'un kendi satışından Prime ile QCY-T10 marka kulaklık almıştım. Amazon'un iade veya garanti koşullarını pek bilmiyorum. Eğer direkt garantiye yollayabiliyorsak aramama gerek kalmayacak.

Girmez sen düşürmüşsün kaybetmişsin iade nasıl etsinler tekini alıp başkasına mı satacaklar.

Çözüm olarak işaretlersen sevinirim iade edemezsin başka çaren yok :(

Hocam tekini kaybetmeniz tamamen sizin hatanız. Maalesef iade almayacaklar. Garanti ne alaka onu anlayamadım. Garanti en fazla tamir ediyor. Kaybolan kulaklık teki bulma gibi bir hizmetleri yok.

Merhabalar. Sorunuz hiçbir şekilde saçma değil, Aliexpress'te bazı ürünler ayrı ayrı satıyorlar. Misal, Freebuds Pro'nun parçalarını ayrı ayrı satan mağazalara rastladım. Yukarıdaki yazarın dediği gibi, maalesef iade veya buna benzer bir şey yapamazsınız. Ancak, ürün QCY uygulamasına ve telefonunuza hala bağlıysa onu yazılımı sayesinde bulmak mümkün. Umarım ürününüzün şarjı bitmemiştir...

Geri
Yukarı