Çözüldü Tekken 7 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Archiel

Kilopat
Daha fazla  
Tekken 7 yükledim lakin sürekli bu hatayı alıyorum DirectX ve Runtime programlarını güncellememe rağmen. Nasıl düzeltebilirim? Yardım eder misiniz?
Process Monitor log bağlantısı.

Çözüm
Sistemdeki bozuklu DLL'ler Process Monitör yardımıyla bulundu ardından silindi ve DirectX yüklenerek sorun çözüldü.
C:\Windows\SysWOW64\VCRUNTiME140_1.dll
C:\Windows\System32\VCRUNTiME140_1.dll
C:\Windows\SysWOW64\VCRUNTiME140.dll
C:\Windows\System32\VCRUNTiME140.dll
Bu dosyalar var ise silin tamamen. Ardından bu paketlerin hem x86 hem de x64 olanlarını eksiksiz yükleyin, onar diyebilirsiniz.

C:\Windows\SysWOW64\VCRUNTiME140_1.dll
C:\Windows\System32\VCRUNTiME140_1.dll
C:\Windows\SysWOW64\VCRUNTiME140.dll
C:\Windows\System32\VCRUNTiME140.dll
Bu dosyalar var ise silin tamamen. Ardından bu paketlerin hem x86 hem de x64 olanlarını eksiksiz yükleyin, onar diyebilirsiniz.

Bunları uyguladınız mı?

Uygulamamışsınız. Herhangi bir hata aldınız mı?
Hayır yine aynı hatayı veriyor ayrıca dediğiniz dll dosyalarını silip attığınız linkten tekrardan kurdum ama
vcruntime140_1.dll dosyaları hem System32 hem de SysWOW64 içinde oluşmamıştı ben de lifobey'den aldığım dosyayı System32'nin içine attım lakin SysWOW64 içinde hala böyle bir dosya yok.

Dediğim şeyleri tekrar uygulayın. Sistemde "VCRUNTiME140_1.dll" diye bir dosya kalmasın.
Sonra tekrar 2015 Visualları yükleyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı