Oyun Tekken 7 18TL

Tekken ve Street Fighter serilerinde çoğu karakterin "Bu DLC kardeş para öde" şeklinde açılması çok sinir bozucu 18 TL'ye kaç karakter veriyor şu an?

Tekken ve street Fighter serilerinde çoğu karakterin "bu DLC kardeş para öde" şeklinde açılması çok sinir bozucu 18 TL'ye kaç karakter veriyor şu an?

İade yapalım boş verin dünya kadar para Mortal Kombat 11 20-30 TL Full almıştım ben ondan iyi olmadigida belli.

İade yapalım boş verin dünya kadar para Mortal Kombat 11 20-30 TL Full almıştım ben ondan iyi olmadigida belli.

Japon pazarı dövüş oyunları ve Mortal Kombat çok ayrı zevklere hitap eden oyunlar (benim de tercihim MK11 tabii ki fakat kötülemeye de lüzum yok) şahsen Street Fighter ve Tekken gibi oyunları atari salonlarını çok ucundan görmüş biri olarak babamla nostaji yapmak istediğimiz zaman kullanıyorum.

@Kaan Öner sizi nasıl güldürdüğümü bilmek isterim açıkçası.

Son düzenleme:
Japon pazarı dövüş oyunları ve Mortal Kombat çok ayrı zevklere hitap eden oyunlar (benim de tercihim MK11 tabii ki fakat kötülemeye de lüzum yok) şahsen Street Fighter ve Tekken gibi oyunları atari salonlarını çok ucundan görmüş biri olarak babamla nostaji yapmak istediğimiz zaman kullanıyorum.

@Kaan Öner sizi nasıl güldürdüğümü bilmek isterim açıkçası.
Mortal Kombat X en iyisi hocam.

DLC olmadan alınır mı? Düz versiyonda kaç karakter açık bilen varsa yazsın çünkü Street Fighter 5 DLC'siz tam bir işkenceydi.

Geri
Yukarı