Tekken 8 Steam'de 1500 TL'ye ön siparişe açıldı

Sonra neden crack neden Torrent, tamam satın almak istiyoruz. Ama oyunların hitap ettiği kesim gençlerdir. Şunu bir anlayın ya...

Oyun oynayan %90'lık kesim 18 yaş ve altı. Bu insanların işi gücü yok. Bu insanlar harçlıklarla yaşıyor, karnını doyurmaya çalışıyor. Anlıyorum sizde para kazanmalısınız, bize özel istisna yapmak zorunda da değilsiniz. Ama bu şekilde crack oynayanların önüne geçemezsiniz.

Durumu iyi olan birisine bile git 1000tl veya 1800tl ver oyun al demem.

---

Cyberpunkk aldım oynadım. Oyuna 100TL verdim. Şimdi DLC çıktı 400TL afedersiniz ama elimde oyun olduğu halde gidip başka yerden oynayacağım çünkü 400TL ona vermem.

Sen oyunu hayvan gibi buglu çıkart DLC'ler ücretsiz olacak cart curt de, sonra dön ben genişletme paketleri vs dedim diye üste çık. Oyunda olması gereken şeyleri beceremeyip DLC ile getiriyorlar.

Şimdi birkaç akıllı gelecek. Oynama falan diyecek. Hiç şaşmaz.

Sonra neden crack neden Torrent, tamam satın almak istiyoruz. Ama oyunların hitap ettiği kesim gençlerdir. Şunu bir anlayın ya...

Oyun oynayan %90'lık kesim 18 yaş ve altı. Bu insanların işi gücü yok. Bu insanlar harçlıklarla yaşıyor, karnını doyurmaya çalışıyor. Anlıyorum sizde para kazanmalısınız, bize özel istisna yapmak zorunda da değilsiniz. Ama bu şekilde crack oynayanların önüne geçemezsiniz.

Durumu iyi olan birisine bile git 1000TL veya 1800TL ver oyun al demem.

---

Cyberpunkk aldım oynadım. Oyuna 100TL verdim. Şimdi DLC çıktı 400TL afedersiniz ama elimde oyun olduğu halde gidip başka yerden oynayacağım çünkü 400TL ona vermem.

Sen oyunu hayvan gibi buglu çıkart DLC'ler ücretsiz olacak cart curt de, sonra dön ben genişletme paketleri vs dedim diye üste çık. Oyunda olması gereken şeyleri beceremeyip DLC ile getiriyorlar.

Şimdi birkaç akıllı gelecek. Oynama falan diyecek. Hiç şaşmaz.

Oyunları alabilecek maddi durumu olan almalı. Gidip her ay üç tane film dizi platformuna abone olup oyuna para verilmez ya diyenler sıkıntı diğer şeylere veriyorsan oyuna da vereceksin.

Oyunu alacak durumu olmayanın korsan oynamasında hiçbir sıkıntı yok çünkü zaten ya oyunu alamayıp kenarda bekleyecek ya da korsan alıp oynayacak. Adam korsan oynamasa da firma para kazanamayacak zaten.

Fiyatı minimum 1000₺ olur diye düşünüyordum. Mortal Kombat ve Street Fighter arasında yapmışlar fiyatı. Beta testinde oynadığım kadarıyla keyifliydi o yüzden aldım geriye çıkmasını beklemek kaldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı