Tekli oyuncu oyun tavsiyesi

Lusifır

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 gb cl 16
SSD veya HDD modeli
480 gb
Ekran kartı
asus tuf rtx 3060 oc
Anakart
b560m
İşlemci
10400f
Merhaba. Singleplayer oyunları bir türlü sevemedim. Güzel bir oyun önerebilir misiniz singleplayer sevgimi artıracak?

RDR2 oyna, seveceğinin garantisini veriyorum.
Biraz da olsa İngilizce biliyorsan tabii.

RDR2 arkadaşımın PCsinde oynamıştım fakat orijinal değildi ve grafikler çok kötü geldi gözüme indirdiği yerin Discord sunucusuna sormuş orjinaliyle aynı grafikler demişler ama bayağı kötüydü oynarsam zaten orijinal alırım fakat o grafikler oyundan soğutmuştu orjinaldede kötümü grafikler ona göre alacağım.

RDR2 arkadaşımın PCsinde oynamıştım fakat orijinal değildi ve grafikler çok kötü geldi gözüme indirdiği yerin Discord sunucusuna sormuş orjinaliyle aynı grafikler demişler ama bayağı kötüydü oynarsam zaten orijinal alırım fakat o grafikler oyundan soğutmuştu orjinaldede kötümü grafikler ona göre alacağım.
Hocam ne yaptın sen arkadaşının bilgisayarı kötüdür yada indirdiği yer ile alakalıdır. Full grafikler ile mis gibi oynarsın sen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Grafikleri üst düzey bir oyun internetten videolarına bakabilirsin.

Eski oyunlar da var aralarında. Grafik takıntın varsa oynayabileceğin kaliteli oyun sayısı bir hayli azalıyor.

Deus Ex: Human Revolution ve Manind Divided
BioShock serisi
Heavy Rain
Detroit: Become Human
A Plague Tale: Innocence
Batman: Arkham serisi
Control
Crysis serisi
RDR2
Fallout: New Vegas
Metro serisi
Mafia 1 ve 2