Teknik servis sonrası laptop ekranı sabit kalmıyor

MERT2233

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim Casper marka G770 RTX 3050 Ti model bir cihazım vardı. Servise genel termal bakım için ve ek 8 GB RAM için yolladım. Galiba serviste menteşeleri yağlamış olacaklar ki bildiğiniz kapak yerinde durmuyor. Azıcık bile sallansa masada kapak kapanıyor ya da arkaya yatıyor sizce normal mi? Yani zamanla eski haline döner mi? Hafta sonu oldugu için müşteri hizmetleri ile görüşemiyorum maalesef bunu da eklemek istedim.

Yerli markalardan bırakın laptopu filan, bir toplu iğne bile almayın. Ne kadar sorumsuzca çalışıyorlar ya. Hocam ben olsam yarın sabah ilk iş müşteri hizmetlerini arayıp teknik servisi bağlamalarını isterim ağzıma geleni sayarım. Bu işten ekmek yiyorlar ve sağlam giden cihaz sağı solu oynayarak geliyor.

Yerli markalardan bırakın laptopu filan, bir toplu iğne bile almayın. Ne kadar sorumsuzca çalışıyorlar ya. Hocam ben olsam yarın sabah ilk iş müşteri hizmetlerini arayıp teknik servisi bağlamalarını isterim ağzıma geleni sayarım. Bu işten ekmek yiyorlar ve sağlam giden cihaz sağı solu oynayarak geliyor.
ya öylede o zamanlar en ucuz buydu yani 12k ya 2022 eylülde gtx 1650 zor bulunuyordu. Aslında servisten baya memnunum ekranda ışık sızması vardı ve leke oluşmuştu yeni ekran takmışlar toucpad bozulmuştu onuda değiştirmişler. Göndermeden önce WARZONE da 89 derece görüyordu şuan 65 derecelerde. Ama kasa neden böyle oldu onu anlamadım acaba aceleyemi getirdiler.

Geri
Yukarı