Teknik servisin sipariş ettiği parçalar kaç günde ellerine ulaşır?

uuradymn

Centipat
Daha fazla  
Laptop'umu arıza nedeniyle teknik servise yolladım. Şu anda tamir sürecinde ancak tamirin tamamlanması için gereken parçalar Türkiye stoklarında bulunmadığından yurtdışından (muhtemelen Hollanda) tedarik edilecek. Sizce kargo teknik servisin eline kaç günde ulaşır. Son durum da böyle:

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230621_210405_Chrome.jpg
    Screenshot_20230621_210405_Chrome.jpg
    124,6 KB · Görüntüleme: 32
Laptopumu arıza nedeniyle teknik servise yolladım. Şu anda tamir sürecinde ancak tamirin tamamlanması için gereken parçalar Türkiye stoklarında bulunmadığından yurt dışından (muhtemelen Hollanda) tedarik edilecek. Sizce kargo teknik servisin eline kaç günde ulaşır. Son durum da böyle:

Benim HP servisine gönderdiğim ve sizin gibi parçası yurt dışından tedarik edileceği iletilen Laptop'umun toplamda 4 gün içerisinde onarımı yapıldı ve kargoya verildi. Şu an elime ulaşmasını bekliyorum.

Benim HP servisine gönderdiğim ve sizin gibi parçası yurt dışından tedarik edileceği iletilen Laptop'umun toplamda 4 gün içerisinde onarımı yapıldı ve kargoya verildi. Şu an elime ulaşmasını bekliyorum.
Anladım teşekkür ederim. Umarım laptop'unuz sorunu çözülmüş şekilde elinize ulaşır.

Geri
Yukarı