Teknik servisten gelen laptop kasıyor

TheIntruder911

Centipat
Geçen ekranı tamir ettirmesi için teknik servise götürdük. Tamir olduktan sonra çok kasmaya başladı. Kesin parça falan bir şeyler çalmıştır diye düşünüyorum. Ne yapmalıyım?

Geçen ekranı tamir ettirmesi için teknik servise götürdük. Tamir olduktan sonra çok kasmaya başladı. Kesin parça falan bir şeyler çalmıştır diye düşünüyorum. Ne yapmalıyım?
Polisi ara çaldılar de mahkemeye ver. Şaka mı yapıyorsun? Resmi bir teknik servise mi verdin yoksa öyle bir yere mi verdin?

Böyle durumlarda servislere teslim edilmeden önce parçalarınızın resmini 1-2 tane olacak şekilde çekmelisiniz, bence kurcalamayıp götürdüğünüz yere tekrar götürün ve şikayetinizi belirtin. İçini açtırıp orada kontrol ettirin. Mahalle bilgisayarcısı ise umarım dövmez. :D

Cihazın modeli/teknik özellikleri nedir?
Windows ekranında mı kasıyor oyunlarda mı kasıyor?
Kasma esnasında GPU/CPU/RAM değerlerin nedir?

Konu açıyorsunuz hiçbir bilgi yok! Nasıl yardımcı olacağız bu tarz açıklamalarla.

Hocam bu çalma işini bilgisayardan kontrol ederken gözükmeyecek şekilde yapamazlar değil mi? Yani içini açmaya gerek kalmadan kesin öğrenilebilir?

Öğrenilebilir. Bu bilgisayar kısmından depolama aygıtlarına ve Görev Yöneticisi'nden RAM'in kaç GB ve ne kadar kullanıldığına bakabilirsiniz.

Cihazın modeli/teknik özellikleri nedir?
Windows ekranında mı kasıyor oyunlarda mı kasıyor?
Kasma esnasında GPU/CPU/RAM değerlerin nedir?

Konu açıyorsunuz hiçbir bilgi yok! Nasıl yardımcı olacağız bu tarz açıklamalarla.

Oyunlarda kasıyor Windows ekranında pek sorun gözükmedi cihaz Toshiba tam modelini bilmiyorum. yüzde olarak söylersek CPU %99'a çıkıyor RAM %60-70'lerde takılıyor GPU değerini bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı