Teknobiyotik A1.5 Nasıldır?

Alınmaz. İçindeki PSU çok kötü. Ekran kartının markasını ilk kez duyuyorum. Bilen varsa aydınlatsın lütfen. :)

Bugün forumda konu açıldı hakkında bir tane bile görmedim biliyorum diyen :D
Zaten şimdi almayacağım. Sadece sordum alınır mı dolar 7.6 iken dolar düşene kadar ve dolar düşünce daha iyi sistemler daha ucuz ve güzel sistemler olur her yerde

Trump'a yakın kaynaklarda alıdğım bilgiye göre tükiyeye ekonomik destek verecekmiş ABD böylece doların 2.7 seviyesine düşmesi bekleniyormuş (!)

Firmanıni nternet sitesi varmış :D Ayrıca aktif bir şekilde üretime devam ediyorlarmış.
niye dalga geçiyosunki ay adam
Firmanıni nternet sitesi varmış :D Ayrıca aktif bir şekilde üretime devam ediyorlarmış.
adamlar gerçekten çok güzel yapıyor dolar 7.6 iken 2600 tl lik sistem çıkartıyorlar ve laf atıyorsun 2600 tl lik 7.6 dolar iken yaptıkları pc den rtx 2060 performansı bekliyormuşta alamıyormuş o yüzden konuşuyorsun gibime geldi.

Mesajları okumadım ama o ekran kartına dikkat edin. Çünkü 6 yıllık bir kart ve üretimi duralı yıllar oluyor. Büyük ihtimal 2.ci el alıp temizleyip satıyorlar piyasada sıfırı yok çünkü. Performansına gelirsek güncel oyunları low bile oynatamaz artık. En son FC primal'de tüm ayarlar low'ken 30-33 FPS alıyordum. Dediğin oyunları oynuycaksan belki alınabilir ama elinin altında bilgisayar varken diğerlerini de oynamak isteyeceksin. O zaman sıkıntı. :D

Geri
Yukarı