Teknobiyotik A1.5 Nasıldır?

Hocam, ucuz parçalar var, pahalı parçalar var. Elbette ucuzlara bakacağız. Attığınız bilgisayar hem A320 anakarta sahip, SSD kronik sorunlu ve ekran kartının fanları ses yapıyormuş sanırım. Emin değilim. İkinci el en mantıklı karar olacaktır.

O SSD'nin guncellenmis hali hocam, epey sordum onu şu an benim sistemdede var aynisi bir sorun yasamiyorum. Arkadas hazir sistem attigina gore muhtemelen hazir almak istiyor o yuzden bunu sundum. Bende RX 570 le sistem kurarken ikinci elde 6 bini gordum buradaki modart pcma 1 ile 5.500'e 1660 Super sistem aldim.

önerebileceğiniz 3000-3500 arası pc var mıdır?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
pcnin tanıtım video

Son düzenleme:
O SSD'nin guncellenmis hali hocam, epey sordum onu şu an benim sistemdede var aynisi bir sorun yasamiyorum. Arkadas hazir sistem attigina gore muhtemelen hazir almak istiyor o yuzden bunu sundum. Bende RX 570 le sistem kurarken ikinci elde 6 bini gordum buradaki modart pcma 1 ile 5.500'e 1660 Super sistem aldim.
4000-4500TL gibi bir fiyata sıfır RX570 sistem kurulabilir. Sanırım sorun sizde.

Geri
Yukarı