Teknobiyotik A1.5 sistem alınır mı?

Haruki Murakami

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Muğla/Bodrum
Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar. Annem de babam öğretmen ve canlı dersleri çakışıyor. Ama evde bir tane bilgisayar var. Yaklaşık monitör dahil 3000-3500TL civarı bir bütçemiz var. Bu sistemi gördüm. Ufak çaplı oyun da oynayacağım. Hangi özelleştirmeler ile alabilirim?Teknobiyotik A1.5 - AMD Ryzen 3 1200 AF 3.1GHz, GTX 750Ti 4GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Ekran Kartlı Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı - Bilgisayar | Teknobiyotik PC'ye tam bakmadım PSU tam bir C4 ve 750 Ti kullanıyor sakın alma

Asla alınmaz.

GTX 750 Ti?
Kaç yıllık kart o. Sürücü desteği bile bitti neredeyse.

Almayın, almayın, almayın.

Monitörlü şöyle bir sistem var.
Kasayı Dark X-Force yapın, bedava.

Evet arkadaşlar. Annem de babam öğretmen ve canlı dersleri çakışıyor. Ama evde bir tane bilgisayar var. Yaklaşık monitör dahil 3000-3500TL civarı bir bütçemiz var. Bu sistemi gördüm. Ufak çaplı oyun da oynayacağım. Hangi özelleştirmeler ile alabilirim?Teknobiyotik A1.5 - AMD Ryzen 3 1200 AF 3.1GHz, GTX 750Ti 4GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Ekran Kartlı Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı - Bilgisayar | Teknobiyotik
O sistemi incelemiştim alınmaz, sebeplerini yazıyorum. Ekran kartı markası hakkında iyi yorumlara hiç rastlamadım. 350w güç kaynağı çok düşük ve o markanın güç kaynakları kötü. RAM belleğin soğutmasında bir parça eksikti ama hangi parça olduğunu hatırlamıyorum. İşlemcisi o fiyat bandına yeterli. Böyle düşünürsek o sisteme 2599TL vereceğime Ryzen 3 3200g alırım daha mantıklı. Adamlar demiş Ryzen 3 3200g bulunmuyor artık fakat bulunabiliyor.

Evet arkadaşlar. Annem de babam öğretmen ve canlı dersleri çakışıyor. Ama evde bir tane bilgisayar var. Yaklaşık monitör dahil 3000-3500TL civarı bir bütçemiz var. Bu sistemi gördüm. Ufak çaplı oyun da oynayacağım. Hangi özelleştirmeler ile alabilirim?Teknobiyotik A1.5 - AMD Ryzen 3 1200 AF 3.1GHz, GTX 750Ti 4GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Ekran Kartlı Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı - Bilgisayar | Teknobiyotik

Almanı tavsiye etmiyorum çünkü bu kart bayağı eskidi. Alırsan içine sinmeyeceğini düşünüyorum, tavsiyem Black Friday'e kadar bütçene para eklemen ve de o gün elindeki parayı değerlendirmen yönünde.

Haklısınız ama maalesef bütçemi o kadar arttıramıyorum. Ayrıca ekran kartını RX560 yapıp PSU yu da 500w dark force psu yapsam bile mi alınmaz ?
Çöp o da.

O da bomba.

Bu sisteme hiç yükseltme yapma.

Sabret, kara cumayı bekle. O zaman Ryzen stokları düzelmiş olur, kendine APU sistem toplarsın.

Ek olarak ''ufak çaplı'' oyun oynayacaksan Athlon 3000G işini görür. Hem canlı derste kullanacakmışsın çoğunlukla.

Çöp o da.

O da bomba.

Bu sisteme hiç yükseltme yapma.

Sabret, kara cumayı bekle. O zaman Ryzen stokları düzelmiş olur, kendine APU sistem toplarsın.

Ek olarak ''ufak çaplı'' oyun oynayacaksan Athlon 3000G işini görür. Hem canlı derste kullanacakmışsın çoğunlukla.
Peki teşekkürler. Kara cuma ne zaman acaba ?

Yeni konular

Geri
Yukarı