Teknobiyotik.com Güvenilir mi?

Aras kargo ile uğraşmak yerine havale yapmıştım mecbur.
Ürün geliyor ama yurtdışından geliyor bazı ürünleri o yüzden teslimat süresi uzuyor 9 iş günü içinde kargoya vermek nedir ya.(4 gün kargoyu almak için ayrı bekledim)
Valla ben iptal ettim. Ucuz diye almadım sırf akasa venom soğutucuya pull-push içindi sinirlendim iptal ettim gittim noctua fan aldim 2 adet kendimize ettik ama noctua böyle birşey beklemiyordum aşık oldum kötü satıcı müşteriyi iyi mal aldırmaya yönlendirirmis :p.
Beyler tekrar diyorum kulağınıza küpe olsun Nanokatalog'dan mal almayın mal gelmis verdiğim para bile gelmedi daha 😂 kulağınıza küpe olsun. Mal hadi yurtdışından geliyor para nerden gelecek bilmiyorum. Yav hiç yapmadığım bişey ama bu heriflere o kadar sınır oldum.

@18401
Sıfır ürünün neyini garantiye yolluyacaz? Ürünü kullanılıp arızalandığı zaman garantiye yollanır. Arkadaş konuda satın alındığı zaman bozuk çıkarsa iade işleminde uğraştırırlar mı falan diyor.
Bozuksa yasal süre içinde şartlarını karşılıyorsa direkt değişim yada iade oluyor sorun çıkartmıyorlar.

Kendilerine e-mail üzerinden ulasmaya çalıştım tık yok. Telefonlari meşgul çalıyordu. Bir diger kotu yani ise sistemlerin %90'ı hakkettiği fiyatta fakat sitedeki butun ürünler indirim varmis gibi gösteriliyor. Buda insanlarin indirim varmis fiyatı dusmus diyip aslinda ürünün hakettiği fiyatini vererek otomatik teknobiyotik firmasini secmelerine sebep oluyor. Bende sinerjiye yoneldim. Destegi, hizmeti... Herseylerinden memnunum. Vatan ve nanokatolog dan uzak durun.

Telefonda teknik servis ile görüşmek için 10 dakika bekletildiğim ve en sonunda sinirlenip telefonu kapattığım firmadır. Neyseki işimi başka şekile hallettim. Bir daha bu firmanın ürününü almak mı :) Bu arada Dark, Aerocool, Highpower gibi ürünleri bu firma getirtiyor ülkeye.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı